Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Most vettem magamnak egy ps4...

Most vettem magamnak egy ps4 pro gépet! Melyik játékot vegyem meg Bloodborne vagy Dark Souls 3?

Figyelt kérdés

DS2 játékot végig vittem számítógépen és nagyon tetszett!

Mind a kettő játékot jelenleg nem szeretném megvenni! Melyikkel kezdjek?



2018. dec. 4. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:

A Dark Souls 3 sokkal tartalmasabb: több pálya, több fegyver, stb. Viszont a Bloodborne annyival hangulatosabb és a harcrendszer annyival dinamikusabb, hogy mégis az a kedvencem. Ha a DS2-ben nem ment a kitérés/hárítás, akkor lehet, hogy a Bloodborne is gondot fog okozni.

Mindkettőben viszonylag könnyű "túlszinteződni", ha sokat kínlódsz egy ellenféllel, elég egy órácskát gyűjtögetni, lépni néhány szintet, és gyerekjáték lesz.

2018. dec. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Leginkább a Bloodborne miatt döntöttem a Ps4 mellet!

De úgy voltam vele ha a DS2 játékot végig vittem akkor bele vágok a háromba is! Hárítás és elugrás egész jól ment a 2-ben! Lehet hogy neki vágok a bloodborne játéknak! videótesztek alapján baromira bejött! Meg ahogy hallottam ott nem lehet shieldet használni! Ami engem nem akadályoz mert idáig sem használtam!

2018. dec. 6. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!