Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit tegyek ha megbantam hogy...

Mit tegyek ha megbantam hogy eladtam a yugioh kartyaimat 11 évvel ezelött?

Figyelt kérdés
Mivel mar nem jatszottam veluk es dedosnak tartottam a jatekot. De most letoltottem a mobilomra a yugioh duel linkset es annyira jo. Hianyozni kezdtek a regi kartyaim. Volt vagy 1500 kartyam es eladtam par ezer forintert. Oke nyilvan nem eredetiek voltak mivel magyar meg csillogos meg ilyen kartyak nem is lehetnek eredetiek de attol meg hianyoznak. Most meg lehet 50 lapos paklikat kulon kulon jo penzert el tudnam adni fanoknak. Sok ritka kartyam volt. Hogy lehet ezt feldolgozni??

2018. dec. 6. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Sose legyen ettől nagyobb feldolgozni való bajod.
2018. dec. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg visszajutni az időben, az eladás pillanatához.
2018. dec. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Aki ma is yu-gi-oh kártyázik, az nem fog hamis kártyát venni 😀
2018. dec. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez igaz ez nekem is eszembe jutott. Mivel semmire se megy vele hivatalosan nem hasznalhatja. Am lattam a neten hogy egy ritka eredeti yugioh kartya akar 30 ezer forintot is meger. 1 darab kartya:D
2018. dec. 8. 23:16
 5/6 Z ***** válasza:

Többet is, de neked olyan biztos nem volt. Én is nem rég merültem bele a témába és én is pont ezen filóztam még az elején, hogy csak úgy odaadtam a kártyáimat, pedig volt egy rakás lapom. Aztán rájöttem, hogy olyan fake kártyákkal játszottam, hogy csak na :D

Vegyél a boltban boostercsomagokat. 1100 ft és némelyikben van olyan lap (persze nagyon ritkán), ami akár 20-30 ezret is megér. Sokan csinálják ezt üzletszerűen, hogy beleölnek egy rakás pénzt a zsákbamacskákra, és azokat meg eladják, mert mondjuk az egyikben találnak olyat ami értékes, meg a többit is el lehet egyesével adni amik nem olyan értékesek, de vannak olyanok, akiknek pont az az egy lap kell a pakliába, szóval azokat is el lehet adni. Persze mázli kell hozzá meg szakértelem, meg azért felvevőpiac sem ártana. Én mondjuk személy szerint sose fogok egy-egy lapot megvenni (jó, talán a Mechanikus csigát, mert azt már nem lehet találni sehol), mert sokkal izgalmasabb ilyen csomagban találni értékes meg ritka lapokat. De vannak sokan, akik egy egy lapot keresnek a pakliukba.

Szóval sok sikert!

2019. aug. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Z ***** válasza:
Jó na én is beálltam a "Buysingles"-ek közé. Mellesleg van egy online piac, ahol szabadon lehet üzletelni a legnépszerűbb TCG-kel, nevezetesen a Cardmarket. Európán belül nagyon jól megy, ha meg amerikába akarsz menni ott meg a TCG player működik. Szóval sok sikert!
2020. márc. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!