Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés

Mit tegyek ha megbantam hogy eladtam a yugioh kartyaimat 11 évvel ezelött?

Mivel mar nem jatszottam veluk es dedosnak tartottam a jatekot. De most letoltottem a mobilomra a yugioh duel linkset es annyira jo. Hianyozni kezdtek a regi kartyaim. Volt vagy 1500 kartyam es eladtam par ezer forintert. Oke nyilvan nem eredetiek voltak mivel magyar meg csillogos meg ilyen kartyak nem is lehetnek eredetiek de attol meg hianyoznak. Most meg lehet 50 lapos paklikat kulon kulon jo penzert el tudnam adni fanoknak. Sok ritka kartyam volt. Hogy lehet ezt feldolgozni??

Keress kérdéseket hasonló témában: Yu-gi-oh

dec. 6. 19:12  Privát üzenet  

A válaszok
Sose legyen ettől nagyobb feldolgozni való bajod.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont dec. 6. 19:49 Privát üzenet
Próbálj meg visszajutni az időben, az eladás pillanatához.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont dec. 7. 00:09 Privát üzenet
Aki ma is yu-gi-oh kártyázik, az nem fog hamis kártyát venni 😀

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont dec. 8. 22:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ez igaz ez nekem is eszembe jutott. Mivel semmire se megy vele hivatalosan nem hasznalhatja. Am lattam a neten hogy egy ritka eredeti yugioh kartya akar 30 ezer forintot is meger. 1 darab kartya:D

# 4/4Időpont dec. 8. 23:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Yugioh kártyáimat el akarom adni 100-asával akarom. Azt akarnom megkérdezni hogy hogyan legyen az arány?
A steam trade kártyák pótolhatóak egy idő után pl: eladtam egy kártyát amit megbántam mert csak az hiányzik a gyűjteményből egy idő után vissza lehet szerezni?
Megvettem az eredeti The Sims 3-at 4000 (! ) dinárért (10000forint). Letöltöttem egy frissitést, amit megbántam és már nem az eredeti verziószámját irja ki. Visszacsinálhatom...
Szeretném vaterára felrakni a régi Yu-gi-oh-s kártyáimat, szerintetek lenne rá vevő?
Találok? Olyan oldalt keresekami alapján a pokémonos, és pikachus kártyáimat rendszerbe tudnám rakni.
Eladnám 1996-2001 közötti Hatalom Kártyáimat. Hol tudnám (neten hirdetésen kívül) eladni őket? Van erre valami bolt? (Anno a Ferenciek terén vettem őket, de fogalmam sincs, hogy...

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!