Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 kiegészítők telepítése....

Sims 3 kiegészítők telepítése. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Feltettem az alapjátékot, az fut is. Ahhoz hogy feltegyem a kiegészítőket patch-elni kell a játékot.. De mikor elindítom a patch telepítését azt írja ki, hogy "Ehhez a frissítéshez szükséges, hogy az alkalmazás egy korábbi verziója telepítve legyen." Több patch-el is megpróbáltam, természetesen figyeltem a verziószámra, de sehogy sem sikerült! Tudja valaki, hogy mi a megoldás?
2010. jún. 27. 13:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... én nem használok patch-eket. Kifogástalanul működik a játékom. (sims2-m van és kiegészítői). Szerintem nem eredeti a játékod. Keress a hibaüzenetre a google-n, hátha más tudja a megoldást.
2010. jún. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Sims 2-nél valóban nem kell patch-elni!! Nálam sem!! De én a Sims 3-ról kérdeztem.
2010. jún. 27. 14:33
 3/12 anonim ***** válasza:
szia nekem is sims3 van de nekem a kiegészitőt úgy hogy crackeltem és nem az alap simset kell megnyitni hanem a kiegészitő ikonra és elvileg igy kéne müködnie
2011. okt. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
az előttem lévőnek: ez nálami s volt, nem úgy kell. túlképp énse tudom, de ha nem patchelem nem is engedi, hogy felrakjam, szal halott ügyünk van... xd De talán az angolok tudják mi a baja, meg kéne nézni egyszer, majd ha odaérek xd :D
2012. jún. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező. Az előttem lévő vagyok! Az utóbbi időben sikerült rájönnöm mi lehet a probléma kulcsa... Először is töltsd le a Sims 3 Razor1911 alapjáték verziót. Utána bármilyen kiegészítőt rárakhatsz a World Adventuresen kívül, mert az RELOADEDel megy, de ez már más tészta... Szóval, ha meg tudsz lenni az az 1 kiegészítő nélkül a következőt kell csinálnod:

1.Letöltöd a Sims 3 alapjátékot, Razor1911 verzióban.

2.Engeded, hpgy felrakja a EA Download Managert!

3.Letöltesz egy kiegészítőt a World Adventures kivételével!

4.Elidnítod a kiegészítő telepítőjét, és hagyod, hogy végigfusson a frissítés.

5.Továbbiakban feltelepíted a játékot.

6.Élvezed!


Remélem segítettem!

2012. jún. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Elöttdm lévô ezzel valószínüleg nekem is segítettél. (Nekem az volt a baj hogy nem frissítettem a játékot xD)
2012. júl. 13. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Melyik lemezt rakjam be h a kiegeszito program ikonjarol elinduljon?
2012. júl. 13. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6/7 szerintem crackelned kell... :)
2012. júl. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Az alábbi lépéseket kövesd:


- Töltsd le a Sims 3 (alapjáték) Razor 1911 verzióját. Ez azért kell, mert ezt tudod patchelni.

- Telepítsd fel, DE NE PATCHELD.

- Töltsd le bármely kiegészítőjét - kivéve a Világ Körült, azzal csak bajod lenne.

- Telepítésnél a kieg frissíteni akar majd - engedd!

- Miután frissített és feltelepült a kiegészítő is, nyisd meg az indítópanelt/launchert. Ismét felajánlja a frissítést, ismét engedélyezd. Így a legújabb verzióra (1.36) frissül a játékod.

- Miután ez is megvan, csak ezután crackeld az alapjátékot és a kiegészítőt.

2012. aug. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
ahogy itt írták h töltsük le az alapjátékot..de ha már le van töltve alapból a sims3 akkor is le kell hozzá?
2013. nov. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!