Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 kiegészítők telepítése....

Sims 3 kiegészítők telepítése. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Feltettem az alapjátékot, az fut is. Ahhoz hogy feltegyem a kiegészítőket patch-elni kell a játékot.. De mikor elindítom a patch telepítését azt írja ki, hogy "Ehhez a frissítéshez szükséges, hogy az alkalmazás egy korábbi verziója telepítve legyen." Több patch-el is megpróbáltam, természetesen figyeltem a verziószámra, de sehogy sem sikerült! Tudja valaki, hogy mi a megoldás?
2010. jún. 27. 13:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha valakinek még aktuális. Attól függ milyen kieggel akarunk játszani. Én a világ körüllel játszok, ehhez jó a reloaded változat. A reloadedhez is egy csomót le lehet szedni ami úgynevezett FLT verzióban fenn van. Ilyen pl.: Világ körül, Nemzedékek, Háziállatok, Padlógáz cuccok és Vár a színpad. Szóval ezzel is elég sok kieg. működik.
2014. febr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 ~OnLány~ válasza:
100%

Biztosan már nem aktuális a kérdés,de másnak talán még segíthet.


Nagyon könnyű volt feltelepíteni,miután 4 napot szendvedtem a Sims 3 telepítésével.


1.Leszedtem a Razor 1911-es Simset,szépen telepítettem,hagytam,hogy frissítse magát.


2.Ha már frissítette magát,persze,az a Crack,ami hozzá tartozott természetesen már nem jó,szóval letöltöttem a ThePirateBay oldalról a 1.67.2. verziós Cracket,amivel szépen elintéztem is.


3.Bármelyik kiegészítőt telepíteni lehet utána,nem fog semmilyen frissítést kérni,mivel már frissült a legújabb verzióra,zóval akármelyik kiegészítővel lehet játszani.


4.Mndenki azt írja,hogy fontos a sorrend.Nos,ez nem igaz,ez nem zámít,szóval cáfolnám,tapasztalat,hogy működik a játékom.


5.A kiegészítőket is a TPB oldalról szereztem be,Crackel együtt,csak utána kell okvetlen olvasni,hogy mindene meglegyen a kiegnek.

Telepítettem,mindent magyar nyelven,crackeltem az összeset és mindig a leutolsó kiegészítőt kell elindítani,persze a telepítésnél,az utolsó kiegnél be kell azt a négyzetecskét jelölni,hogy az legyen a Start menüpont,akkor tudod csak azt indítani.

2015. dec. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!