Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért droppol az fps-em...

Miért droppol az fps-em bizonyos játékokban időnként?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azt tapasztaltam, hogy a laptopom mostanában bizonyos játékokban (Counter Strike:GO,Skyrim,Unturned)az fpsem droppol úgy 10 percenként egy kis időre.

Többször is tapasztaltam ilyenkor ,hogy egy kicsit melegebb is lesz. Remélem ezt programmal bírom orvosolni, nem nagyon szeretnék most rá költeni.


Win 10 64bit

4gb ram

proc: I7 5500U

vidi: -amd radeon hd 8500m

-i7 hd graphics 5500



2018. dec. 8. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Fújd ki belőle a port.
2018. dec. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt gúnyként írtad, mivel nem akarok rá költeni, ugye ?
2018. dec. 8. 11:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem. Azért írtam, mert ha tele van porral a géped, akkor nyilván sokkal jobban melegszik. Ha kifújod belőle a port akkor lehet, hogy nem melegszik fel annyira, hogy elkezdjen akadni a játék.


Mindenesetre ezt a legolcsóbb és legegyszerűbb megpróbálni.

2018. dec. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem gúnyból írta de ha annyira vágysz a gyúnyolódásra, én megadom neked! Vegyél gépet, mert ez netezéshez is kevés.
2018. dec. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
1. Rendben, bocsi.
2018. dec. 8. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!