Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vennétek konzolt a helyemben?...

Vennétek konzolt a helyemben? Ps4 slim 500gb fortnite bundle + god of war 74000ft ez jó ár?

Figyelt kérdés

Idáig nagy pc fan voltam, de sosem volt extra jó gépem mindig közép kategóriás vagy rosszabb. Most az 1050ti kártyám tönkre ment, így vennék 1060ti de akkor már ram is kell, táp is. 160 ezer alatt nem jönnék ki. Monitorom is régi szóval vannak gondok. Mostanában csak feljárok discordra beszélgetni a többiekhez. Szeretnék játszani de nem tudok.

Alza.hu rendeltem egy konzolt mert akciós volt de kicsit megbántam mi lesz ha kiesek a baráti körből, de jó lenne játszani.


2018. dec. 10. 00:30
 1/4 anonim ***** válasza:
500Gb keves.
2018. dec. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 LLawliet ***** válasza:
9%
Annyi pénzért szerintem tökjó ár:D a God of War hihetetlenül jó game lett :) én a helyedben lecsapnék rà🤣nekem Pro van 1terrás..de figy..bőven elég az 500giga is:P főleg ha csak fortniteozni akarsz..énis csak azzal játszok🤣
2018. dec. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Végül 1 terrásat vettem, 3+1 játékkal és hozzá fortniteos kontrollert 89000 volt a media marktban.
2018. dec. 15. 12:23
 4/4 LLawliet ***** válasza:
Az teljesen jó!! Jójàtékot:)
2018. dec. 17. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!