Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet, hogy soha nem...

Hogy lehet, hogy soha nem találkozom CS:GO -ban csalókkal?

Figyelt kérdés
Július óta kezdtem újra játszani, és azóta prime mm-en 0 darab csalóval találkoztam. Volt olyan, hogy gyanakodtam valakire, mert furán lőtt le, de ilyenkor visszanéztem a demo-t, és rájöttem, hogy az csak az én szemszögemből volt furcsa. Csak akkor nem értem hogy miért panaszkodik mindenki hogy 10 mm-ből 8-on lecsalják meg ilyesmi.

2018. dec. 10. 00:58
 1/8 anonim ***** válasza:
A csalokat altalaban az elejen kiszurik ,keves az olyan jatekos aki nagy szinten jon ra ,hogy neki csalnia kell.
2018. dec. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a csalók hamar fellépnek magasabb rangba, a legtöbb csaló nova 4 körül van, ahol a játékosok kb 70%-a. Ha te ennél 3-4 szinttel lejjebb vagy, akkor ritkábban fogsz beléjük botlani.

Most, hogy ingyenes lett meg is ugrott egyből a csalók száma, hiszen eddig csalásonként 10 eurót kellett fizetni, most 2 perc új stream account létrehozása.

2018. dec. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Úgy lehet, hogy nem azon a szinten mozogsz. Ezt úgy képzeld el hogy nova 3-tól kereszt kaláig találkozol a legtöbbel. Én izmosan kala voltam 4 hónapig, most lebuktam nova 1-re a csalók miatt. Ezt úgy mondom, hogy 3 nap alatt 7-et buktattam le és bannolták őket! Ez a rekordom úgy, hogy még nincs is őrségmódom de már nem is lesz mert sokat játszottam mostanában úgy, hogy csalók voltak velem és nemtudtam kickelni őket így sokszor inkább kiléptem aminek most egy hét eltiltás a vége. Egyenlőre hanyagolom a versengőt a büntetés után is. Másrészt van az a fajta csaló aki okos, drágább hack amit nehezebben vesz észre a vac és jól használja, nem feltünősködik vele még hagyja is magát néhány körönként. Na ezek a veszélyesek nem a Ferike aki a free chackel pörög a mecsen és osztogassa a hs-eket.
2018. dec. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
DMG vagyok most egyébként, de amikor újrakezdtem, akkor mg2-be dobott, és ott sem találkoztam csalókkal. Egyéblént érdekes, engem pont hogy nem zavar, ha valaki okosan csal, és nem feltűnő, mert az simán csak olyan mintha jobb lenne nálam, azt meg el tudom fogadni.
2018. dec. 11. 11:52
 5/8 A kérdező kommentje:
De az szép gesztus tőled, hogy kilépsz, ha csalók vannak a csapatodban.
2018. dec. 11. 11:55
 6/8 anonim válasza:
Köx. Amúgy én sem estem volna vissza illetve nem találkoztam volna annyi csalóval, ha nem játszom partiban olyanokkal akik nálam kisebb steam szinttel rendelkeznek. Ugyanis a steam profil szinted a megbízhatóságodról árulkodik, így van a cs beállítva. Egy magasabb szintű steam felhasználó nemigazán kezd el csalni mert időt és pénzt ölt abba a fiókba, ne legyen már rajta ugye egy csúnya VAC ban. Én jelenleg is lassan tornázon feljebb a szintem jelenleg 12-es vagyok, 20-nál már elég rikán dob csalót, ezt nemrég tudtam meg. Egy biztos, többé 10-es alatti játékosokkal nem játszom partiba, akármilyen haverkok is, nem fogom kockáztatni hogy újra csalókkal dobjon össze!
2018. dec. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az enyém 3-mas :D akkor már végképp nem értem miért nem dob össze csalókkal
2018. dec. 11. 20:49
 8/8 vanillacowboii válasza:
Valószinűleg botok ellen játszol
2019. máj. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!