Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek van rá esély,...

Szerintetek van rá esély, hogy a Fallout 76 free to pley modellre váltson a közeljövőben?

Figyelt kérdés
2018. dec. 12. 09:38
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Nincs, nem mikrotranzakció alapú freemium játék, hanem online szerepjáték. A kiadó fő bevétei forrása még a játékszoftverek eladása.
2018. dec. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
LOL. Dugig van mikrotranzakciókkal és hatalmas bukta. Csak idő kérdése mikor lesz f2p.
2018. dec. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
GamePassba várom szeretettel fél éven belül
2018. dec. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#1 18 euró körül is vannak skin-ek, ennyi atomot kifarmolni pedig 50-60 óra is lehet, mindez egy 60 eurós játékban, ha jön a mod support feltehetően az is a Creation Club keretében, tehát azokért is lehet majd fizetni.


Persze, ha marad fizetős az sem gond, legalább nem pazarlom a szabadidőm erre a vacakra...

2018. dec. 12. 13:08
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Mint minden játéknak, ennek is esni fog az ára, és a rossz híre miatt gyorsan. Nem kötelező megvenni premier áron 60 eurórért, lesz az még 10-15 is, mikor a játékosok első hulláma ráun, és valahogy el akarják adni azoknak akik addig nem vették.
2018. dec. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5 Elvből nem akarom megvenni, nem szeretnék anyagilag támogatni egy ilyen projektet, még 15 euróval sem.

Egyébként, már a megjelenés után 9 nappal is kb. 30% kedvezménnyel árulta PC-n szinte az összes online viszonteladó, PS4-en pedig 11000 Ft-ig zuhant az ára. Tehát van remény, hogy nem tartja olyan sokáig az árát, mint a Fallout 4 season pass.


Ugyanakko, mint fentebb már írtam, még 10 euró is sok ezért a játékért, leginkább arra hajlok, hogy teljesen ignoráljam, de ingyen belenéznék.

2018. dec. 12. 17:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Már most meg lehet venni 18 euróért. :D Más krédés, hogy már ennyiért sem veszik szerintem :D
2018. dec. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha pay-to-win lenne a miktrotranzakciós rendszer, még bevállalható lenne az ingyenes játék, mert majd az előnyért hajlandóak lesznek fizetni. De úgy tudom hogy csak kozmetikai elemeket lehet pénzért venni, így nem éri meg ingyen adni a játékot, mert nem vagy rákényszerülve hogy fizess az előnyért. Plusz X év fejlesztés meg kiadás menne a kukába, ha ingyen kellene fenntartani a rendszert.
2018. dec. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szeribtem a Bethesda pedig jó játékokat csinál és eddigi Falloutok nagyon jók voltak, Skyrim is király volt meg még van 1-2 játék. Itt viszont a történet részét és az Npcket vették ki ami az alapja volt hogy döntéseket hozz és hogy jó legyen a játék. Szóval fos lett az 76, de ettől még támogattam őket. Hidd el látják akkor is ha megveszed hogy nem jó ötlet volt , az egész internet háborog, jogosan.
2018. dec. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!