Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet érdekessé tenni az...

Hogy lehet érdekessé tenni az Age of Empires-t? Már unom, hogy mindig gyűjtés>építkezés>háború és kb ennyi az egész.

Figyelt kérdés
2018. dec. 15. 21:48
 1/3 Drazicc ***** válasza:
Hát sajnos ez ilyen. Én is nagy ageof fan vagyok, két éve tolom a 3-at de nem egy olyan nagyon bonyolult játék, úgyhogy sajnos többet nem tudsz kihozni ebből. Én mindig új stratégiákat találok ki támadásra pl.
2018. dec. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Melyik age of? Mert hatalmas különbség van az 1, a 2 meg a 3 közt. A 3 faék egyszerűségű, a 2-ben már lehet komolyabban taktikázni is (befalazod az ellenséget és tornyokat építesz köré, de vannak külön szerverek is ahol mindenféle agyament moddal mennek, pl csak kő, csak fa, csak relic, stb stb).

Ha unod ezt a metódust, akkor próbálj ki olyan stratégiai játékokat, ahol nincs építkezés, pl a Warhammer 40k 2. része, ahol egy csapatot fejleszthetsz, vagy World in Confilict, de van sok más is.

A stratégiai játékok alapja egyébként pont a gyűjtögetés, fejlesztés/építés és közben a harc, mivel be kell osztanod, mit, mikor, hogyan csinálsz.


Ha AoE2-vel játszol, akkor keress nyílt szervereket modokkal, a mai napig van jó pár.

2018. dec. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a 3-at tolod próbáld ki hozzá a age of empires improvement mod-ot. Kicsit átalkítja, sztem jobb egyébként így a játék.

Másrészt azért a stratégia játékoknak, úgy mond ez a legegyszerűbb fajtája, h van 2-3 nyersanyag és abból építkezel meg csinálsz sereget, gyorsan támadsz és vége.


Ha már kicsit összetettebbet akarsz ajánlom a Settlers 4-et bár azt már elég macerás telepíteni win 7-re vagy 10-re, vagy az egyik régi kedvencem a Knight and Merchant 1-2, ebből van remake változat amit ajánlok. KaM már nem 1-2 nyersanyagról szól, hanem sokkal többről, finomítani, feldolgozni kell életlmet termelni különben éhen halnak az emberek stb.


Azonban ezeken felül van még komolyabb rendszerű játék és az az Anno sorozat. Nekem a kedvencem az Anno 2070, eszméletlen jó kis játék és nagyon sok dologra kell oda figyelni, még úgy is rengeteg kihívás van benne és rengeteg időt el lehet vele tölteni ha olyan mapra mész ahol nincs ellenség.

2018. dec. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!