Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 4 alapjáték?

Angel369 kérdése:

Sims 4 alapjáték?

Figyelt kérdés
Az tényleg igaz,hogy ha a barátnőmnek meg van és játszott is vele,majd odaadja nekem, az enyémre is fel lesz töltve akkor én egy teljesen új játékot kezdhetek és visszaadhatom a CD-t?

2018. dec. 24. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:

1. ma már DVD van, mivel a CD-re kb 700MB-nyi adat fér rá, ez egy mai 480p-s filmhez is kevés sokszor

2. A lemezes játékok lényege, hogy játék alatt a lejátszóban kell lennie a lemeznek, vagy nem indul el, ezzel védi magát az ipar. Ha nem lenne, elég volna 1 embernek megvenni a játékot és 100 ezer másik használhatná.

3. Amennyiben a barátnőd kapott Origin fiókhoz való sims4 kódot és azt beváltotta, akkor az Origin fiókjába bejelentkezve lemez nélkül is tudja használni a játékot (mivel interneten is aktiválva lett), tehát neki megy lemez nélkül, de nálad akkor se fog.

2018. dec. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm
2018. dec. 26. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!