Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Blizzard mért akarja elvenni...

Gags kérdése:

Blizzard mért akarja elvenni a törtszerverek kenyerét is?

Figyelt kérdés
Tudom, régi már a botrány a Nostalrius lezárásáról... de nemsokára indulnak a legacy szerverek mint egy válasz rá és én egyszerűen nem értem hogy mégis mért kellett ez nekik. Ennyire nem bírták megállni hogy egy ingyen játszható tört szerver létezzen az alapjátékkal? A napnál is világosabb hogy azért csukták le a szervert mert még több profitot akartak.

2018. dec. 26. 07:46
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
A tört szerverek üzemeltetése illegális, a Bizzardnak minden joga meg van hozzá, hogy bezárassa őket. Te mit szólnál, ha valaki betörne a házadba és ellopná a pénzed?! Gondolom azonnal hívnád a rendőrséget, nem pedig legyintenél rá, hogy ó, úgyis keresek eleget, kinek kell az... Akkor meg mi a francért várod, hoyg a Bizzard ne így tegyen?! És még erkölcsi szempontból is teljesen jogos az eljárás!
2018. dec. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Esetleg eddig nem tunt fel hogy a tort szerverek, jatektol fuggetlenul illegalisan mukodnek?

Pont olyan "lopas" a tort szerver is mint jatekokat letolteni az ncore-rol.

2018. dec. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Mellesleg, a fizeto jatekosok egy resze akarta az uj szervereket.

Igen, profitrol van szo, rendes profitrol, nem a 15 filleres tort szerverekrol.

2018. dec. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Teljesen jogos amiket eddig írtak.


Amit még hozzátennék, hogy még az is közrejátszik hogy borzasztó a játékélmény a törtszervereken, és akik először játszanak egy ilyenen a rendes Blizzes szerverek helyett lehet azonnal elmegy a kedvük az egész játéktól, rosszakat fognak mondani róla, tehát ezek a szerverek a Blizz hírnevét is roncsolhatják.

2018. dec. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
En fizeto vagyok megis sokat jatszottam vanilla torton. Ugyanis nincs mas mod ra.
2018. dec. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyszerű példával élve ez olyan mintha te az udvarodon lévő forrásból árulnál vizet de valaki fogná és egy csövön keresztül kiengedné a kerítéseden kívülre, hogy vigye aki akarja.


A víz nyilván nem fog elfogyni egykönnyen, de a bevételed csökkenni fog. Blizz esetében si ennyi van, nem a szemétkedés a cél, hanem, hogy akik potenciális játékosok lennének, azok legyenek fizetősek, és máshogy ez nem megy, mintsem próbálják ellehetetleníteni a tört szervereket.

2018. dec. 29. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
Minden joga megvan hozzá. Az meg másik tény hogy az Activision-Blizzardnál komoly pénzügyi gondok vannak. Erről bővebben találhatsz információt az interneten mert elég sok dolog szivárgott ki
2018. dec. 29. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!