Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Steamen vett új hitman 2 vagy...

Steamen vett új hitman 2 vagy mass effect 1,2,3 egyjátékos módjában csalást használva járhat kitiltás vagy a singleplayert nem nézik?

Figyelt kérdés
mert pl hitman 2-ben is egyjátékos pályákon pontok vannak meg teljesítmény oldható fel...
2018. dec. 28. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Milyen csalas?

Beirhato "Cheat" kód? Vagy kulso program? Mert a kulso programot tiltja a Steam ,viszont ha a jatekot belul van lehetoseg Cheat hasznalatara azert nem tilt ki.

2018. dec. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

mass effectben console on beírom


a hitman 2 sp-ben viszont a we mod nevű traineres program van

2018. dec. 28. 19:44
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
A kulso segedprogram hasznalatat a steam eleve tiltja.
2018. dec. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A Mass Effect 3 esetében biztosan nem, mert azt nem árulják Steamen.
2018. dec. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt nemtudom. Ha jatekon belul van lehetoseg csalas beirasara akkor nem fognak kitiltani ,viszont a legtobb jatekban ha aktivalsz egy csalast akkor nem kapsz jutalmakat.
2018. dec. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

én úgy tudom singleplayer játékoknál semmilyen csalásért nem kapsz kitiltást, se játékbeli csaláskódokért, se modok használatáért

a Hitman 2-nél viszont nem tudom mennyire számít a játék single-playernek mert állandóan van valami leaderboard rendszer vagy mi ha jól tudom ami az eredményeidet más emberekével hasonlítja össze

2018. dec. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

igen pont a hitman 2 miatt kérdeztem

mert ugye ott statba rak a többi játékossal a singleplayer pályákon is

2018. dec. 28. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!