Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tippek ahhoz hogy jobb lol-os...

Tippek ahhoz hogy jobb lol-os legyek? Mármint vannak olyan dolgok amiket jó betartani egy meccs során?

Figyelt kérdés

2018. dec. 30. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:

- NE FLAMELJ - ez az egyik legfontosabb ha magasabb szintre akarsz jutni. Ha a csapatársaid hajlamosak erre: baromságokat beszélnek, szidnak, nem építő jellegű a kommunikáció akkor a legjobb muteolni őket mivel semmi haszna nincs és csak eltereli a játékról a figyelmed. Ha trollkodnak akkor csakis a saját játékodra koncentrálj ne hagyd hogy eltereljék a figyelmed, sajnos alacsonyabb szinten gyakran előfordul hogy a saját csapatársaid is ellened vannak, fontos hogy ilyenkor csak a saját játékodra koncentrálj.

- Gondolkozz az ellenfél fejével és cselekedj aszerint.

- Ne legyél greedy azaz ne menjél bele olyan szituációba, harcokba amibe jó eséllyel meghalsz, ne bízd a szerencsére hogy túléled-e a harcot, játssz okosan.

Ha ezeket betartod akkor szinte biztos hogy sokkal magasabb szintre jutsz. :)

2018. dec. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Instant all mute rögtön a legelején. De a ping levétele is erősen javallott :D . Nekem több a hátránya,mint az előnye.Nálam működik. Azóta +3 osztályt mentem, és egy divíziót.Nem idegeskedek,nem stresszelek jaj mikor oltanak le,ha valamit nem a főokos elképzelése szerint csinálok.Jobban élvezem a játékot is.
2018. dec. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.


Szóval lehet ezért is kapok annyi honort,hogy nyugodt maradtam,és jól bírtam a gyűrődést :D

Még egy előnye van a módszernek,nem csak én nem stresszelek,de másokat sem stresszelek,hiszen flame- részemről így kizárva.

2018. dec. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké. Köszönöm a válaszokat! Igyekszem majd betartani őket. Hogyan kell muteolni a chatet és kivenni a pinget?:'))
2019. jan. 1. 01:53
 5/8 anonim ***** válasza:

Vagy beírod a chatbe hogy /mute all, vagy pedig megnyomod a tab-ot és ott a név mellet ki tudod egyénileg szedni a pinget, muteolhatod, meg az emote-okat is kiszedheted. :)

Bronz, silver, gold szinten szinte biztos hogy teljesen felesleges a chat mert ott szinte soha nem szoktak értelmes megnyilvánulások történni. A pinget is össze-vissza használják szóval az is felesleges :)

2019. jan. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 pappgr ***** válasza:

Az én tanácsom az, hogy tanulj meg farmolni, nem kell lcs szintű 10 cs/perc, de ha elérsz egy konstans 7-8 az jó.

A minimap-et NAGYON figyeld, szokd meg hogy 5 mp-enként rápillantasz. Az elején sokat segít, ha egy pozíciót nagyon jól megtanulsz, esetleg, one-trick-elsz egy hőst, mert ha nem azon kell gondolkodnod, hogy mit csinálj éppen akkor jobban fejlődsz. Szerintem a legfontosabb dolog, hogy mindíg tartsd észben, hogy a játék objective alapó, a kill egy dologra jó csak, míg az ellenség halott addig nektek van időtök tornyot/sárkányt/baront szedni. Nagyon sokat segít ha nézel jobb játékosokat játszani, nekem SoloRenektonOnly jött be személy szerint, de van sok jó csatorna és stream-er. LS-re mindenképp érdemes feliratkozni.

2019. jan. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
One trick-nél csak egy a probléma: az enemy laner olyant pickel, ami alapból countereli a te OTP-d, és semmit nem tehetsz ellene ha azzal játszol, vagy bannolják azt a hőst. Szóval minden esetben, amilyen role-t játszol érdemes minimum 3 hőssel nagyon jól tudni játszani, hogy felkészülj arra, hogyha egyik bannolva van, a másikkal játsz, esetleg counterpickelj stb. A jó cs technika (last hit) alap, hacsak nem support/jg vagy, akkor viszont figyelned kell arra, hogy segíthetsz farmolni ADC-nek, de ne last hitelj, mert ez nagyon idegesítő lehet. Sajnos low eloban viszont folyamat üti a support a minionokat és van hogy egy Lux/Brand stb supportnak már több farmja is van mint az ADC-dnek, persze ez csak low elo. Junglert low eloban semmiképp nem ajánlok, legkutyább role. A veszett meccsek 90%-ban a jg van hibáztatva, ekkor jönnek a jg diff, rep jg stb irományok. Mert ha enemy jungle 3x gankelt, te egyszer sem, ha te gankelsz de nem tudjátok megölni az enemy lanert, LEGROSSZABB gankelsz de meghalsz, mindig jungle a hibás. Tudni kell mikor melyik lane-re érdemes menni, mikor kell sutyit szedni, drakeket, nashort, esetleg counter jg-zni, mit kell tenni ha az enemy jg van a te jg-dbe, elég bonyolult. Amúgy általánosságban akkor leszel "jobb", ha már eleget játszodtál, jó a helyzetfelismerésed, mikor muszáj flashelni, tudod hogy kerülhetsz ki te jól egy szituációból, jól tudsz tradelni (az enemy ellövi a fontos spelljeit ezálal meg tudod ölni: pl Syndra ellőtte az E-jét, így Katarinaként rá tudsz menni és ultizni, mert nem tud stunolni), jól tudsz gankelni nem csak jg-ként, pl felismered mikor érdemes és mikor nem pusholni, bármilyen lane-n, midről lehet menni top-ra, botra és ha 2/3-an a pusholó enemyt meglepitek, valószínű nem tud elemenkülni, illetve topról midre, supportként lehet szintén miden segíteni. De suppként soha ne hagyd egyedül az ADC-t! Mert egy gyenge ADC sz.rt nem fog érni late game-be, ha folyamat meghal, nincs védelme. Remélem tudtam segíteni valamit.
2019. jan. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Sokat segítettek:)
2019. jan. 7. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!