Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudom ez hüly kérdés. Ti...

Tudom ez hüly kérdés. Ti honnan szerzitek a tippmixhez a tippeket? Mire kell figyelnem a fogadás során?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 26. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Én eléggé értek a focihoz,és ezért tapasztalatok és egyéni véleményem alapján dolgozok.

De ez sport,nincs tuti tipp,így előfordul hogy nem nyerek.

2015. ápr. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézd a meccseket, mindet, és tippelhetsz.
2015. ápr. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bőzsi Nénitől veszem egy tyúkért megy egy kakasért cserébe. De még nem fizette ki.
2015. ápr. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

honnan veszem a tippeket? fogom magam, és időt, energiát fektetek bele, hogy utána nézzek a csapatoknak, személyeknek, akikre fogadok. Ki hogy teljesít, hol volt sérülés, új játékost ki vett fel, honnan ki ment el stb.


De ez csak fogadás, sosincs tuti tipp, simán lehet bukó.

2015. ápr. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hookuszpook ***** válasza:

Nem tippelni kell, mert bármikor lehet sérülés, kiállítás, bunda... senki nem lát a jövőbe.

Hanem olyan módszert kell használni, hogy bármi lesz is az eredmény egy meccsen, mindenképpen nyereség legyen a fogadáson. Ha részletesebben érdekel, keress rá a sportbefektetés kifejezésre.

De csak akkor, ha pénzt szeretnél keresni és nem az izgalom kedvéért játszani. Arra nem jó.

2015. ápr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!