Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyi tárhely kell az Assassi...

Mennyi tárhely kell az Assassin'S Creed Origins-nek a telepítéshez?

Figyelt kérdés
Mert mivel SSD-m van nagyon nem mindegy és a gépigény.hu-nak nem nagyon tudok hinni hiszen tévedett már nálam elég nagyokat.
2019. jan. 2. 16:42
 1/4 Gugu Gabor ***** válasza:

Ettől jobbat hirtelen nem tudok:

[link]

2019. jan. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az elsőnek köszönöm :D

Ennél jobbat nem is lehetett volna. A Ubisoftnak már lehet hinni a témában, szerintem. :)

2019. jan. 2. 17:22
 3/4 anonim ***** válasza:

a 45gb is kérdéses, mert mostanában először letölti a telepítőt, felrakja a játékot és törli a telepítőt. Steamnél is sokszor ki van írva lefoglal 50 GB-ot aztán csak 20-25 GB-ot tölt le, mert annyi a telepítő valódi mérete és a telepített rendszer sem lesz akkora.


Telepítés alatt (meg letöltésnél is le szokta már foglalni) biztos kell a 45GB, de utána jó eséllyel kisebb lesz a mérete. Ha csak a nemrég felrakott Metal Gear Solid 5-ből indulok ki, lefoglalt kb 45 GB-ot, aztán felrakva itt van a steam mappában 29 GB-ot foglal a játék.

2019. jan. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ilyenbe én is futottam már bele amit az utolsó írt. Sokszor megesik hogy tévesen saccolja meg a tárhelyet. De ezt szerintem az is befolyásolja, ha custom telepítést csinálsz(nem telepítesz mindent ami ajánl) lehetnek eltérések de szerintem most az hogy hány nyelvi csomagot telepítesz, és hogy felrakod-e a direct x-et amit ajánl, sokat nem módosít a méreten. (Gigákat nem). Úgyhogy nem igazán értem a dolgot, de nekem valami 30 gigát rakott fel.

És igen. Ez zavaros hogy felrakja meg letölti a telepítőt meg letörli. Ezt a részét nem is értem.

2019. jan. 12. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!