Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri megvenni a CS:GO prime-t?

Megéri megvenni a CS:GO prime-t?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam a CS:GO-t és nagyon bejön, VISZONT a non-prime tele van csalókkal és orosz kisgyerekekkel :/

A prime segíthet ezen? Vagy legalább a megbízhatósági szinten javít?


2019. jan. 5. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Segít a Prime, én nagyjából 10 competitive meccset játszottam az elmúlt két hétben, és egy csaló sem volt köztük. Sima casualban nagyjából 20 meccsből egy wh-s volt, de semmi spinbotter és hasonlók.

Prime-on telefonszámhoz van kötve a fiókod, és nem tudsz telefonszámokat cserélgetni csak úgy, átlagos otthoni körülmények között 4-5 mobilnál több aligha van, tehát nem tudnak korlátlanul prime fiókokat regisztrálni.

F2P-ben viszont semmi akadálya nincs a végtelen fióknak, mert ott csak e-mail kell hozzá, és addig csalhatnak míg rá nem unnak.

2019. jan. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A telefonszám bekerül az adatbázisba, ha olyan fiókot bannolnak, aminél volt telefonszám, akkor amint újra hozzáadják a számot azonnal repül rá a ban, ilyen szempontból hatékonyabb.

Régebben mondjuk ezért is volt jobb, mikor fizetni kellett érte, mert mindig meg kellett venni, kevesebb volt a csaló (persze akkor is voltak szép számmal, de a mostani tarthatatlan).

2019. jan. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Ez esetben a jobb játékélmény érdekében megveszem a prime accot :D

2019. jan. 6. 00:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Elvileg 21-es szint után ingyen is hozzáadhatod a számod, ha ezt nem vették ki.
2019. jan. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az megszűnt. Mostantól a primeos az aki megvette a játékot régen, vagy most fizet 13 eurót a Prime tagságért.
2019. jan. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem igaz... 21. Szinttől megkapod a prime rangot. Aki megveszi az egyből az lesz és kap egy loyalty badge kitűzőt. Tesóm kipróbálta most, hogy ingyenes lett és valóban a könnyed tele van csalóval. Az MNben is vannak csak ott kevesebb. Minek nagyob rangú leszel annál kevesebb csalóval fogsz találkozni, de smurfel szinte ugyan úgy lesznek. Én 3 éve mikor megvettem ugyan úgy rengeteg csaló volt az elején, majd egyre kevesebb minél nagyobb volt a rangom.


Bár most hogy ingyenes lett biztos hogy a prime rang védeni fog az elején, viszont ahogy mondtam aki eléri a 21. Szintet az is primeos lesz hiába nem vettemeg. Mindenesetre aki csal az úgy is kihullik az elején.

2019. jan. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6#

Értem. Nekem mondjuk az az lvl 21 kicsit erős. Nincs időm egész nap játszani de ha van is nem akarom majd a csalókkal idegesíteni magam :D

2019. jan. 9. 19:05
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha nem is lett volna ingyenes, akkor is megérte volna megvenni a játékot, és most is megéri a Prime az árát. Ugyanis a játékban visszafarmolható a befektetett pénzed, és még nyereséggé is alakítható. Mikor bevezetnek egy új ládát, az első napokban több euró az áruk, és ha szerencsés vagy akkor semmit nem kell csinálnod csak játszani, és a heti dropok között kaphatod a ládát is. Ha ez bejön, eladod.

Ha van új Operation (küldetés-DLC jellegű kampány), az is bár 5 euró, de feljogosít hogy a heti drop egy nagyobb értékű készletből essen. Nem csak az árát hozza vissza, nekem így esett már például 5 vagy 10 eurós skin is, "ingyen", de a kiegészítő árát többszörösen visszahozta.


Amúgy a 21-es szint messze van, heti 2-3 szintnél többet nem tudsz lépni, mert korlátozott az XP-bónusz, egyre kisebb ha egyre többet játszol egy héten belül.

2019. jan. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!