Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha egy játékban a mellék...

Ha egy játékban a mellék küldetésekre koncentrálok az beleszolhat a játékmenetbe?

Figyelt kérdés
Azaz nem a főküldetést nyomom,hanem gyűjtőm a gyüjthetőt és farmolok mindet az okozhatja,hogy elakadok a főszalon.

2019. jan. 5. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez játékfüggő dolog, nem lehet általánosítani. Amelyik játéknak több befejezést is csinálnak a döntések függvényében, számít(hat). Alapvetően a fő szál nem akadhat el, legfeljebb egy rossz/negatív befejezésre fut ki más küldetések döntései alapján, és a mellékküldetés is attól mellék-, hogy szabadon csinálhatsz küldetéseket miközben a fő szál pihentetve van.


A konkrét válaszhoz az adott játék rendszerét és küldetések viszonyait kell megnézni, amelyikkel épp játszol.

2019. jan. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
játéka válogatja, hogy beleszól vagy sem. Többségében döntésbeli kihatásai lehetnek, ritkán akad meg tőle játék. Én eddig 1 játékkal találkoztam életemben több százból, ahol a sok b*szkolódás miatt elbuktam a főküldit és gyakorlatilag nem lehetett megnyerni a játékot.
2019. jan. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!