Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik jobb? Ps3 vagy xbox 360?

Blr17 kérdése:

Melyik jobb? Ps3 vagy xbox 360?

Figyelt kérdés

Nem nagyon értek hozzá de a kettő közül akarom meg venni az egyiket.

Melyiket ajánljátok ?


2019. jan. 6. 00:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak szubjektív véleményt tudok mondani. Nekem mindkettő van és az xboxot jobban szeretem.
2019. jan. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hmmm, ha Sbox exkluziv játékokkal akarsz játszani főleg akkor az, ha PS only játékokkal akkor meg az. Általában hitvitába szoktak ezek a dolgok torkollni.
2019. jan. 6. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
95%

Nekem is mindkettő van, egyik sem jobb a másiknál.


Az Xbox multiplatform játékok esetében veri a PS-t, stabilabb framerate, jobb képmiőség, a PS-re több és változatosabb az exkluzív húzócím, de ahol az Xbox állít kategórián belül ellenfelet (Forza 4 - GT 6; Halo - Killzone), ott általában az X jobb.


Az Xbox kezelőfelülete is jobban kézre áll és sokkal jobb a kontrollere, a PS3 viszont hűvösebb és sokkal csendesebb, és annál az alapgép anyaghasználata és összeszerelési minősége jobb, plusz szerintem a design is szebb.

2019. jan. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!