Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért ilyen olcsó a Live Gold...

Miért ilyen olcsó a Live Gold és a Game Pass?

Figyelt kérdés
Nincs sok időm az Xbox-on játszani, ezért nem is fizetek előre semmire. De néha azért nézem az árakat és fél évente, de van hogy sűrűbben is nagyon olcsó a gold és a game pass előfizetés (200-300Ft).

2019. jan. 6. 02:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Jó az 2000-3000-nek is.


Amúgy meg számolgass. Ne azt nézd egy hónapra mennyi, hanem pl egy évre...

2019. jan. 6. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Max a Game Pass-nál szokott olyan lenni hogy az első hónap 200-300Ft, aminek nyilván az a célja hogy utána előfizető maradj teljes áron.
2019. jan. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
200Ft volt most is az egy hónapos ganme pass. Tegnapig tartott az akció. Az egy havi gold 300Ft volt december végéig.
2019. jan. 7. 02:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Amit előttem is említettek sokszor akciós a gold és a gp, hogy rászoktassanak. Egy fix előfizető többet ér mint egy esetleges vásárló. Több embert ismerek aki kipróbálta és utána vagy folyamatosan előfizető maradt vagy rendszeresen megújította amikor több ideje volt játszani. Kicsit olyan mint a netflix és a hasonló stream szolgáltatások ahol fizetsz egy viszonylag alacsony havidíjat és annyit nézed amennyit akarod. A lényeg, hogy a cégnek minden hónapban jön a rengeteg pénz a sok előfizetőből. Nem néhányon akarnak sokat kaszálni hanem sokon keveset.
2019. jan. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, igy van ahogy irták. Nekem pl tavaly kb 7-8 honapon att volt gamepassom, de teljes aron sose vettem. Vmikor februarban 200 ft, utana majus körül is, nyaron 2500ert adtak 3 havit, aztan november black friday ismet 2-300, es mikor letelt vettem a karacsonyit. Live nem ennyit, de azt is 4-6 honapig akciosan hasznaltam.
2019. jan. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ahogy egy fentebb már írták, ez egy Netflix jellegű előfizetés, csak játékokra és az egyik legjobb játékelőfizetés. Havi 3000 forint, az évi 36000.


Tegyük fel, hogy teljes áron veszel játékokat, amelyek ára 21000 forint. A Game Passel folyamatosan van hozzáférésed több, mint 100 játékhoz, és ha egy évben 2, vagy többel játszol, akkor már megéri.


Azért ennyire olcsó, mert egy ilyen előfizetés nem érné meg az embereknek. Így viszont tegyük fel, hogy egy karrierista életstílusú ember heti 2-3 alkalommal leül játszani egy pár órára, csupán lazításról, nem pedig hardcore gamingről van szó. Egy ilyen embernek például teljes mértékben megéri, mert egy munkával elfoglalt ember valószínűleg nem fog megérezni egy ekkora összeget havonta.


Ez csupán az én véleményem, lehetnek más okai is.

2019. aug. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!