Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért megy a Minecraft slow...

Toma9999 kérdése:

Miért megy a Minecraft slow motionbe (lassul)?

Figyelt kérdés

Miért megy a Minecraft slow motionbe?

Viszonylag erős gépem van, tehát az FPS-em is elég magas (120-250 között). Viszont maga a séta és ugrás lassú. Mintha az egész játék slow motion-be lenne. De maga a nézelődésen érződik a magas framerate. Próbáltam javát újratelepíteni, játékot újratelepíteni. Ugyan ezt produkálja több tört és az eredeti kliensen is. Szerveren és single-be egyaránt csinálja. Nagyon furcsa. A java-val lenne baja? Windows újratelepítés után lett ilyen.


Configom:


AMD Athlon(tm) X4 880K Quad Core Processor 4.00 GHz


6 GB DDR3


Sapphire Radeon RX 460



2019. jan. 6. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért mert megyomtad a 0-t. Azaz cinematic módba váltottál. Ez akkor jó, ha videózni akarsz valamit a játékban. Ez nem Slow motion, hanem csak finoman mozog a 'kamera'

(Ha nem a 0 akkor az irányítás beállításokban keress valami olyat, hogy: lágy kamera mozgás -vagy hasonló-)

2019. jún. 4. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De lehet, hogy én vagyok a hülye.
2019. jún. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azóta megoldottam egy windows újta telepítéssel. És nem, nem a kamera lassult, hanem az egész játék. :D Bele is van írva...idézem: "Viszont maga a séta és ugrás lassú.". De mindegy. Csak a windows reinstall oldotta meg.
2019. jún. 4. 13:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor a második kommentem volt a helytálló XD
2019. jún. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!