Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van olyan Skyrim mod, ami...

Van olyan Skyrim mod, ami kicsit feljavítja a játék végét?

Figyelt kérdés

Nemrégiben beszereztem a Skyrimot. Régóta ki akartam próbálni, de csak mostanában sikerült hozzá elég erős vasat szerezni.

Élveztem a játékot, tetszett a részletesség, minden küldetés, de az epilógusban hatalmasat csalódtam.


Megtanulunk egy ősi Thu'um-ot. Ideiglenesen megbékéltetjük az Empiret és a Stormcloakok-at. Elfogunk egy sárkányt, szövetségesünkké tesszük, elrepülünk a hátán az isten háta mögé, élőholt hordákon verekedjük át magunkat, hogy eljussunk a túlvilágra és lemészároljunk egy ősi sárkányt, gyakorlatilag megmentve a földi és a túlvilágot is.


Mit kapunk cserébe?


Amikor visszaérünk a mi világunkba, repked körülöttünk pár sárkány, váltunk pár szót Odahviing-el meg Paarthurnax-al, és ennyi. Aztán folytatjuk a szokásos életünket. Az őrök továbbra is vagánykodnak hogy jaj hát ők is leverték volna a Dark Brotherhoodot csak éppen betegek voltak, meg ne piszkáljam a zárakat különben bajok lesznek. Néha-néha megjegyzi valaki, hogy igazából megmentettük őket, de így ezen felül semmi.


Valami olyasmire számítottam, hogy Odahviing hátán visszarepülünk Whiterunba, hősként üdvözölnek, lesz valami buli, vagy legalább több látszatja lesz annak, hogy megmentettem mindenkit.


Tudom, hogy nem ugyanaz a két játék, de a Dragon Age Inquisitionban, már akkor is hősként tiszteltek (legalábbis az inkvizíció körében) amikor még csak az első nagyobb démont mészároltam le, és a főellenségnek még nyoma sem volt.



2019. jan. 14. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát igazság szerint a Skyrim alaptörténete nem egy nagy durranás. A faction küldetésszálak sokkal jobbak lettek. Tolvajok Céhe, Sötét Testvériség, de még a Bajtársak(bocs, nagyrészt magyarítva játszottam). A fősztorit egyszer vittem végig, mert érdekelt, meg hogy azért az is kész legyen, de sokat nem vártam tőle. A Skyrim alapjáraton amúgy is egy bughalmaz. Amikor még nem létezett Legendary Edition, csak az alapjáték dlc-kel, ki kellett kapcsolni a dlc-t, mert egy bug miatt elakadsz az első főküldetésen. Hallottál már ilyet? :D


Én személy szerint felhagytam a Skyrim-mal, mivel az alapjáték bugos és gagyi. Sokáig kedvenc játékom volt, és több száz órát töltöttem a modolásával is(nem a letöltésükkel, hanem a készítésükkel), de végül belefáradtam. Ha mindenképp a Skyrimnál akarsz maradni, akkor azt javaslom, hogy egyéb küldetés/kaland modokat keress, és ne a főszálhoz, mert az nemigen lesz.


De ha szeretnél egy játékot, ahol kb. egy senki vagy az elején, a végén meg mégis hősként ünnepelnek, és még egy hercegnő(aki később királynő lesz) is inkább tekint rád a legközelebbi barátként, mint szövetségesként, akkor ajánlom neked a Blade & Soul-t. Annál jobban egy játék sem nőtt a szívemhez.


Bocsi, hogy az eredeti kérdésedben nem tudtam segíteni, de azért remélem, hogy hasznos volt a válasz. :D

2019. jan. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tényleg jobbak lettek a mellékszálak, mint a fő történetszál. Az Empire vs stormcloak szál nagyon a szívemhez nőtt, meg a Dawnguard DLC. Nem hallottam a dlc-s problémáról de azért ekkora hibákat elkövetni egy cégnél akinek a nevéhez a Fallout, Dishonored, újabb Wolfensteinek kötődnek.. Durva.

Nekem Legendary Edition van, nem jelentkeztek vele ilyen problémák. De azért még ebben is lenne mit finomítani (beszélgetek valakivel, aztán random jön egy npc, és vagy őt vagy engem ellök messzire, vagy egyszerre beszélnek és nem értem egyiket sem. fus ro dah-val föld körüli pályára állítasz egy embert, és az őr csak annyit mond hogy hagyd abba a kiabálást.)


Én a modok töltögetésével vagyok el (ma is ráment vagy félórám pluszban, mert okos voltam és egyszerre beraktam vagy 30-at, és volt egy ami miatt nem indult a játék. Egyesével kikapcsolgatni a modokat stb.)készíteni őket nem nagyon lenne időm :D


Amit ajánlottál azt kipróbálom. Utánakerestem és nagyon tetszetős. Szeretem az ilyen játékokat :D


Köszi a választ ^^

2019. jan. 16. 00:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! Örülök, hogy segíthettem! :D
2019. jan. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!