Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés

Miért nem enged fuvarokat vinni az Euro Truck Simulator 2 ben?

Lényeg a következő, leszedtem mindent steamről, és ahogy megcsinálom az akk-ot és a legelső fuvart, azt írja hogy elkéstem, és nem enged semmit se csinálni utána.

jan. 16. 19:31  Privát üzenet  

A válasz
Próbáld meg kitörölni az adatokat a játék főmappájából, esetleg nézz utánna, hogyan kell. Próbáld meg új acc-al vagy esetleg csatlakoztasd a World of Truckers oldalhoz.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jan. 17. 21:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
1:Farming Simulator 18-ban hol kell teletölteni a permetezőt?! 2:Hogyan tudok állatot venni? 3:A bálákat hová kell vinni? #eloreiskoszii. ✌✌👌
Át tudom vinni a tört Euro Truck Simulator 2-ről a mentésemet ha megveszem a játékot?
Farming Simulator 15-ben, FSH mod v5-ben a bálákat hova kell vinni?
A farming simulator 2011 ben hova kell vinni a kör bállákat?
Farming simulator 2017-ben ssze lehet kötni a szállítószalagokat, ezt úgy értem hogy a síma szállítószalag ami csak másik szállítószalagra képes vinni az anyagot azzal a...
Euro Truck Simulator 1be hogyan lehet autókat vinni? Olyan küldetést szeretnék csinálni,

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!