Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Matrix- Path of Neo című...

A Matrix- Path of Neo című játékban hogy kell átvinni a Stuck in the Loop nevű pályát? (pálya részletei lent)

Figyelt kérdés
Ez a pálya, ahol egy fel kell venni egyet a lebegő érmék közül az állomáson, majd bekerülünk egy vonatba és ha átmegyünk egyik vagonbol a másikba akkor az egyik vagon elfordul oldalra, a másikba meg a padló változik, nem tudom h kell átvinni, mert amikor megállíton a vonatot a vészfékkel akkor mindig egy téglafal van ott majd becsukódik az ajtó és a vonat megy tovább...
2010. jún. 29. 18:08
 1/2 anonim válasza:
nem tudom mert mar rég játszottam vele,nekem valami olyan rémlik hogy elkellet forgatni vagy ki kellet rakni valamit abba a vagonba ami fejjel lefelé van.vagy ha nem segítettem akkor írd be youtuba a pálya nevét és megtalálod
2010. jún. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A hangra kell figyelni, amikor benyögi a hangosbemondóba a hang h nemtom milyen station akkor huzd meg a vészféket
2010. jún. 30. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!