Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi az évtized 3 legjobb...

Mi az évtized 3 legjobb videójátéka (kézi konzol nem játszik)?

Figyelt kérdés

Szerintem egyértelmű, bár még nincs 2020:


1.GTA V

2.Red Dead Redemption

2.Red Dead Redemption 2


Korszakalkotó művek.


2019. jan. 17. 20:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Forza Horizon 4

The Crew 2

Test Drive Unlimited 2

2019. jan. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ember függő, nekem pl egyáltalán nem tetszik a GTA 5, nem is értem miért istenítik annyira. RDR meg RDR2 videók alapján érdekes volt, de nincs konzolom, így nem tudok velük játszani. Ami engem illet, RPG és RTS játékokat részesítem előnyben, hiába bődületesen jó egy szimulátor vagy sportjáték, nem érdekel, így nálam nem lesz benne a top 3-ban ha vért pisil se.


Ami nekem tetszett:

Witcher 3

Kingdom COme Delirevance

Nioh

2019. jan. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Te nem érted.

Oké, valakinek ez tetszik, valakinek az, de azért lehet látni, hogy melyik játék mennyire ütős.

Egy Mesterlövész sose fog überelni egy Call of Dutyt.

Egy Call of dity meg egy Doomot.

2019. jan. 18. 09:08
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Akkor már ha így felhozod, objektíven kérlek mondd meg, hogy a CoD BO4 vagy a BFV a jobb, végül is mindkettő FPS és mindkettő " komoly AAA " játék.


Itt egyszerűen nincs objektív értékelés, maximum el lehet játszani, hogy na a grafikája ennek jobb, a sztori annak jobb, de ha a teljes egészet nézzük már borul az egész objektivítás. A lényeg meg ez, hogy egyben mit alkot, és mondjuk most csak, hogy 10 éven belül maradjunk, a Far Cry 3 jött be legjobban, akkor a fene megeheti a szép grafikájú BF-et vagy a pörgős multis CoD-ot.

2019. jan. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Az a probléma, te nem érted, hogy nem tudsz egy abszolút objektív listát létrehozni.

Van egy elképzelésed, és minden ami ezzel szembemegy, hülyeség, értelmetlen, nem releváns, pont úgy viselkedsz mint a Fidesz a sorosozással.


Nézzünk objektív dolgokat, pl eladási számot, hát Minecraftból vagy 1,5x többet adtak el mint GTA5-ből, nem lehet első.

Online részen való játékosok száma? Átlagosan 70e egy hónapban, míg wownál amíg számolták előző évben átlagosan 150e volt, megint nem lehet első.


Mit nézzünk még objektívan? Küldetések számát? A világ méretét? Grafikát (van akinek ez a fontos)? Műfajt? Zenét? Játszható órák számát egyszemélyes és/vagy többszemélyes módban? Újrajátszhatóságot (ha van célja és vége a játéknak)? Mit? Mi az, ami alapján a te listád megdönthetetlen és objektív, mindenféle személyes érzelem, nézet bevonása nélkül?

Kérlek fejtsd ki ezt itt bővebben.

2019. jan. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

The Last of Us

God of War III

Far Cry 3

2019. jan. 19. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

1. The Legend of Zelda Breath of the Wild

2. Bioshock Infinite

3. Portal 2

2019. jan. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Kérdező nagyjából egyetértek a listáddal, a Rockstar nagyon odatette magát (már ami a minőséget illeti, mert amúgy egy pénzéhes kapzsi bagázs, lassan pay4play már minden játékuk, de ez természetesen maguknak a játékoknak a minőségén semmit sem csorbít).

Engem az zavar inkább, hogy minden más gyártó meredeken zuhant. Hol van már 2005-2010 köze, amikor tömegesen jöttek a jó játékok, kezdve a 2004-es San Andres-szel NFS-eken, Test Drive Unlimitedeken meg a Lego Star Warsokon át... LEGO-ból már csak a szuperhősös játékokat nyomják, holott Star Warsből több rész is kijött azóta...

2019. jan. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Wittmann11 válasza:

Witcher 3,god of war, last of us.

Ezek kimerítik a korszakalkotó fogalmát.

2020. febr. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!