Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés

Hogyan tudok a paper. Io-n gyorsan 100%-osan elteríteni az egész pàlyát?

Keress kérdéseket hasonló témákban: játék, paper.io, 100%.

jan. 18. 16:16  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Kérlek(pls.)segítsetek

# 1/4Időpont jan. 18. 16:18 Privát üzenet
?????

A válaszíró 26%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont febr. 6. 12:26 Privát üzenet
Jó kérdés, szerintem sehogy. Tudom, vannak akik már olyam karakterekkel vannak, de szerintem ez lehetetlen és ők valamilyen hackkel érték ezt el.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont febr. 8. 23:32 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Jó köszi!😔🙃

# 4/4Időpont febr. 15. 13:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ilyen videókból miért nincsen több a Youtube-on? Megy egyáltalán miért nincs egy egész játék bemutatva, itt csak a legeleje és a legvége van.
Hogy lehet érdekessé tenni az Age of Empires-t? Már unom, hogy mindig gyűjtés>építkezés>háború és kb ennyi az egész.
Beregisztráltam a League of Angels III-be, viszont nem hossza be a hátteret. Mármint pl. csatáknál csak az "életszinteket" mutogatja, egyébként fehér az egész. Mit csináljak?
Talaltam androidra egy egész jo yugioh játékot. Lehet valahogy magyaritani?
Próbálta-e már valaki infrakapupár hatósugarát növelni tükrökkel. Úgy értem eltéríteni a sugarat, és pl egy párral lefedni egy egész lakást?
Cry of Fear -ben, ha a legelején a "Lost in the city" -ben eljutok a városba, akkor mért buggol be az egész? (többi lent)

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!