Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nagyon kevés játék tetszik...

Nagyon kevés játék tetszik meg nekem, viszont szeretnék valamivel játszani (telefonon! ), tudnátok ajánlani? Többi lent

Figyelt kérdés

Kategóriát nem írok, mert fogalmam sincs milyen játékkal játszanék szívesen, igazából szinte mindenféle kategóriájú játékból tetszett már 1-1, de hiába böngészek play áruházban, nem kelti fel egyik sem az érdeklődésem.

Ha ajánlanátok párat, egy rövidke leírással, hogy miről szól, azt megköszönném.


2019. jan. 19. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Shakes and fidget, stratégiai játék. Fejlődni kell benne, lehet csatázni a másikkal, lehet saját céhed a haverjaiddal.
2019. jan. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én az ilyen excape játékokat szeretem..

Van egy 501 pályás,hetek óta nyomom,nagyon leköt.

2019. jan. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amik most nekem vannak:

Bid wars - raktár aukciókon kell részt venni

Criminal Case - nyomozós

Farm heroes saga - match3

Trigon - logikai

Rummy

Uno

Mahjong

2019. jan. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tetrimino

Most találtam a fészen. Egy egyszerű kirakós dominós logikai játéknak tűnik, de nagyon nem az. Ha belemerülsz, nem tudod majd letenni, én hete óta gyűröm és még nem untam meg.

2019. febr. 7. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!