Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés

Tudnátok írni játékokat amik felkapottabbak mostanában?

Sziasztok! Semmi mai játékot nem tudok pc-re de nagyon szeretnék valamivel játszani. Leginkább lányosabb(!) érdekelne tehát valami sims, zoo tycon szerű, szóval nem lövöldözős meg akció. Fortnite, minecraft köszi nem. Kérlek segítsetek! :)

jan. 19. 19:31  Privát üzenet  

A válaszok

Mi a lányos? Management játékok? Csak mert van 3 lány ismerősöm, egyik cs:gozik valahol a legmagasabb szinten, a másik a horror játékokért van oda (resident eviil, friday the 13th stb) a harmadik meg stratégia/rpg kedvelő :D

A leírtak szerint neked szimulátor játékok jönnek be, viszont ajánlást pontos gépadatok alapján lehetne írni, mint op rendszer neve, bit száma, processzor pontos neve (vezérlőpult - rendszer-nél látod, vagy simán vezérlőpult-eszközkezelő-processzorok), pontos videokártya név (vezérlőpult-eszközkezelő-videokártyák), memória mérete (vezérlőpult-rendszer).

A teljesség igénye nélkül:

Rimworld

Prison Architect 1-2

Graveyard Keeper

Stardew Valley

Rise of Industry

Planet Coaster

Rollercoaster Tycoon 1-3

Two point Hospital

Firewatch

The vanishing of ethan carter

What remains of Edith Finch

The Witness

Limbo

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jan. 19. 21:16 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi, hát inkább ilyen mászkálós adventure játékok azok amiket szeretek és gép szempontjából meg bármilyen jöhet

# 2/3Időpont jan. 20. 11:12 Privát üzenet
Leves01 nevű felhasználó válasza:

Roblox. Azon nagyon sokfele jatek van.

# 3/3Időpont febr. 7. 18:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van itt más is akinek mostanában feltűnően több a veresége a world of tanks-ban mint a győzelme?
Gta 5 van valaki aki mostanában próbált script hook-ot telepíteni a játékban? (többi lent)
World of tanks blitz-el szoktam játszani mostanában. Profi nem vagyok. Most a szovjet ágon az OBJ.140-et néztem ki (jónak tűnő statok, forgó torony, (ugye? ) ) Érdemes lenne-e...
Látta valaki mostanában? Egy online rókás játékot keresek, amivel 5-7 éve játszottam. Egy oldalnézetes rajzolt hatású játék, amiben egy rókával kellett ugrálni meg futni egy...
Mi a játék címe? Mostanában jött ki de szerintem még csak early access, olyan mint a killing floor csak űrlényekkel
Van egy nem mostanában kiadott ha jól emlékszem horror játék aminek a címére nem emlékszem. Annyit tudok hogy lehetett benne graffitizni és hogy valamilyen generátorokat kellett...

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!