Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dark Souls III kontroller hiba?

Dark Souls III kontroller hiba?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a Dark Souls III-t és a kontrollernek csak a bal karját érzékeli, azt is akkor amikor már elindítom a mentésemet. Átállítani nem tudok a kontroller kiosztásán a játékban, eszközkezelőnél letiltottam a HID-szabványnak megfelelő játékvezérlőt hátha. De semmi. Valaki valami ötlet? Ja és más játéknál ez nem fordult elő.

2019. jan. 20. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Ha steam-es verziód van akkor a problémádat és orvosolni fogják!
2019. jan. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

pontosan milyen kontroller? Mert ha nem xbox 360 vagy xbox one, akkor felejtős is (logitech meg társaival ne is próbálkozz).

Nekem is van egy régi kontrollerem, csak épp nem xboxos és nem hajlandó működni vele, szóval bill+egérrel játszottam ki.

2019. jan. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bigben a márkája, és jó ps3 kontrollernek is, igen tudom hogy PC-Microsoft-Xbox de a Dark Souls első részét tudtam így játszani, át is tudtam akár állítani a gombokat. Ncore-os a játék.
2019. jan. 21. 20:07
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem eredeti DS3-mal nem ment Logitech kontrollerrel (bezzeg az összes Assassins creed meg igen). Van ahol megy, van ahol nem. de pl Naruto ninja storm játékok se mennek pc-n csak xbox kontrollerrel, ez sajnos ilyen lett.
2019. jan. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!