Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lehetséges e Dreamcast játékot...

Ismeretlen Muvesz kérdése:

Lehetséges e Dreamcast játékot játszani PS2 slim-en?

Figyelt kérdés

Úgy értem PS2-öt lehet softmodolni ezért elkezdtem tanakodni hogy nem lehetséges e az hogy a PS2 slim-re valamiféle Dreamcast emulatort rakjon fel az ember (Vagy USB-re ) és azon keresztül PS2-ön játszhasson Dreamcast játékot?


Ha igen valaki elmagyarázná hogy honnan kell leszedni hogy kell rárakni meg ilyenek?



2019. jan. 21. 05:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Képtelenség, amit szeretnél. A PS2 ereje maximum régebbi gépek, pl nes, snes esetleg gba gépek emulására alkalmas.
2019. jan. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Oh. Köszi szépen közbe én is kerestem angol platformokon és írták hogy ahoz hogy egy játék tökéletesen fusson emulátór alatt ahoz minimum a gép 2x igénye kell

(Nem vagyok benne biztos ha jól emlékszem azért mivel egyszer le kell emulálni utána meg a játékot el is kell futtatni?)


Mindegy és NES meg ilyen emulátórok vannak ? (Amit akkor elbír a PS2)

2019. jan. 23. 07:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Én magam már régóta nem használok ps2-t, szépen bent hever az üvegvitrinben minden más retro cuccal együtt.


Egy gyors gugli után én kettőt találtam, ami csak nes-re használható:

- FCEUltra

- It might be NES

2019. jan. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!