Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Forza horizon 4 alacsony...

Fdenes2000 kérdése:

A Forza horizon 4 alacsony grafika mellett 30 fps-t sem mindig tud, mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdés, hogy a játék processzort vagy videókártyát igényel inkább, a gépem egyébként minden más játékot jól futtat(minecraft:120 fps).

Lehet a forza beállításaival kéne vacakolni, vagy egyszerűen a gépem fos és a többi játék gépigénye alacsony?

A gépem nem tudom milyen!!!



2019. jan. 21. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:

A Specy nevű ingyenes programmal ki tudod listáztatni a géped alkatrészeit.

Egyébként a FH4 erős hardvert követel, pl. 8GB RAM-al is csak szenved, gyakran kilép.

2019. jan. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért a Minecraft hardver igénye _lényegesen_ szerényebb, mint az FH4-é. Utóbbi mindkettőt igényli + sok memóriát (és én pl. ssd-re telepítettem, nem szeretem, ha sokat töltöget, eleget szüttyög Xbox-on..).


Nem kell neki zsír új hardver, nálam egy ezer éves FX8350-es, egy GTX1060-as Nvidia (6GB) és 16GB RAM mellett ultrán stabil 60+fps körül tartja magát.

2019. jan. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Röhej amúgy a játék. Januártól fogva nagyon rossz az fps-em. Eddig vitte ultrán, most meg very lowon is akad. Biztos, hogy a RAMmal van a baj, mert csak 8GB van :( Mellette GTX 1060 6GB , i7 7700k. Más játékban változás nincs.
2019. jan. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!