Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » De miért nem lehet jó matchmak...

De miért nem lehet jó matchmaking lol-on?

Figyelt kérdés
Minden meccsen vagy csukott szemmel elverem az ellenfelem vagy ő engem. Silveres vagyok. Lanen vagy bronzos vagy platos ellen játszok. Ez a 2 alternatíva van. Idén 10 éves a játék. 10 év alatt egy alapvető dolgot nem bírt megcsinálni a Riot. De minek is csinálná. A nagy okos közösség rendesen halálba küldené azt, akinek nem tetszik(volt már rá példa nem egy lol hu-ban). Mer, ha egy játék ingyenes, akkor abba nem lehet hiba, csak tökéletes lehet, az egy utolsó szemét, akinek nem tetszik. A Riot meg csak abba fektet energiát, amit rp-ért eltud adni.

2019. jan. 30. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ne zavarjon, hogy működik az MMr, csak nem akarjátok átlátni a működését.

Te magad írtad példaként, hogy működik.


,,Minden meccsen vagy csukott szemmel elverem az ellenfelem vagy ő engem"

Pont ebből látszik, hogy működik. Tudod miért van ez? Mert folyamatosan változik az MMRed. Mikor csukott szemmel versz sorozatokban ellenfeleket akkor nő az MMRed, emiatt később nagyobb MMR szinttel rendelkező egyéneket fog bedobni ellenfélnek, akik mivel jobban ismerik a játék működését, mint te elvernek, így csökken az MMRed és megint gyengébbeket fog bedobni ellened.

Nem, nincs ettől jobban működő rendszer, egyik multis játékban se. Dota2ztem, Smiteoztam, HoTSoztam is, mindenhol meg van ez a jelenség.

Tanuld meg az alapvető mechanikai dolgokat és utána fejlődsz. Jól játszol, jobban kombózol, még egy gyengébb champpel is elverhetsz olyanokat, akik a jelenlegi tier listek tetejét foglalják el. De ehhez nem csak játszani kell, tutorial videókat nézni nagyon sokat, stb.

2019. jan. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kreténpali ***** válasza:

"Minden meccsen vagy csukott szemmel elverem az ellenfelem vagy ő engem."


Erős snowball-os hősökkel nyomod, vagy túl sok kockázatot vállalsz. Silverben az egyik leggyakoribb hiba, hogy nem veszik észre (időben!), amikor az ellenfél sokkal erősebb és 5 halál után is még megpróbálják lenyomni 1v1-ben, vagy 1v1-et kényszeríteni, amikor az ellenfél jungler-je nálad van egész meccs alatt.

Minden meccs más. Minden hős más. Nem kell mindig arra törekedni, hogy a legjobb legyél a csapatban, legtöbbször elég, ha nem feedelsz és hagyod, hogy a csapatod végezze a munkáját.

2019. febr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!