Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Mortal Kombatban melyik a...

A Mortal Kombatban melyik a legerosebb szemely?

Figyelt kérdés

Az egész történetében ki a 10 legerősebb személy?

Szerintem:

1. Blaze

2. Onaga

3. Shao kahn

4. Shinnok

5. Raiden

6. Shang tsung

7. Quan Chi

8. Liu Kang

9. Johnny Cage

10. Kung lao


Na es szerintetek?:)



2019. jan. 30. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Liu Kang erősebb mint Shang Tsung és Shao Kahn

Kung Lao erősebb mint Quan Chi és Shang Tsung

Cassie Cage erősebb mint Shinnok (mondjuk ez szerintem hülyeség de hát az X sztorija kimondja szal)

2019. jan. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
A játékokban nekem Kung Lao a kedvencem, számomra ő.
2019. jan. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Offolok valamennyire:

Legújabb Mortal Kombat rész szerint eddig Kronika lesz sztori szempontjából a legerősebb, mert ő a történet szerint az első Mortal Kombat események óta szórakozik az idővel, emiatt lesz az, hogy a karakterek fiatalabb verziói is meg fognak jelenni.

2019. jan. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne keressen senki Mortal Kombatban értelmet, imádom, de a történetnek a világon semmi értelme nincs, az eseményeknek meg aztán főleg.. :D
2019. jan. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Raiden és Fujin istenek, Shao Kahn minden idők legnagyobb uralkodója, Shang Tsung és Quan Chi szinte mindenható varázslók. Válassz.
2019. febr. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 Shao Kahn sosem tudott nyerni tisztán, mindig csalt és alul is maradt Raidennel meg Liu Kanggel szemben, ahogy Shang Tsung is alulmaradt Liu Kanggel szemben, a Deadly Alliance-ben is Shang Tsung és Quan Chi együttes ereje kellett hogy megöljék Liu Kanget, de a MK9-ben ketten se tudták legyőzni Kung Laot
2019. febr. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sub-zero. Mert én aszontam. :D

Amúgy Shinnok, mert ő szó szerint halhatatlan. Az, hogy balfhász, sajnos nem számít.

2019. febr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 PISTA++++ válasza:
60%
Jade a kedvencem! Imádom! Én Kitanat Skarletet néztem ki magamnak. Sztem ők a legerősebbek a női karaoterek kozül. Fiú karakternél csak Goroval meg Shao Kahnnal játszottam.
2019. febr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is Jadeeeee
2020. aug. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!