Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az emberek miért sértődnek...

Az emberek miért sértődnek meg, ha bannolom Yasuot?

Figyelt kérdés

Nem is értem. Semmi értelme bent hagyni. Úgyis feedelni fog vele, ha elhozza akkor meg nem mindegy.

Az előbbi meccsen is goldos main yasuo kikapott egy lb-től, aki egy support main volt. Nem is értem az ilyenek miért nem maradnak lent bronze alján ahova valók. A riot ranked rendszere figyelembe vehetné az egyéni teljesítményt is igazán, mikor rankot ad.



2019. jan. 31. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Ahhoz, hogy figyelembe vegye teljesen át kellene alakítani az egész játékot.

Overwatchban tudod miért tudja a besorolóknál figyelembe venni? Mert mindent kigyűjt a játék a meccs kezdetétől fogva. Mennyit sebeztél, mennyit healeltél, mennyi sebzést fogtál fel, milyen pontos a célzásod, stb.

A Yasuo mainek meg csak ilyenek. Legtöbbjüknél megfigyeltem azt hiszik, hogyha erőltetik Yasuot és jól játszanak vele, akkor valamelyik esport csapat felfigyel rájuk és ők lesznek a következő Faker.

Én magát a champet azért se szeretem, mert instant két picket elvisz. Egy maga Yasuo meg mellé kötelező pickelni olyan champet is, ami az enemyket fel tudja dobni a levegőbe, mert a tornádóra nem lehet hagyatkozni. Így például egy Yasuo mid mellé, ha minimálisan is hasznos akar lenni vagy egy Maplhiteot kell pickelned Topra, vagy egy Alistartr supportnak, hiába, hogy lenne ezerszer jobb champ az enemy team pickjeire.

2019. febr. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Hogy Yasuo-t idézzem..."nincs gyógyír a bolondoknak " :D
2019. febr. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2: LoL, oké, legjobb LoLos poén eddig, amit olvastam. :DDDDD
2019. febr. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kreténpali ***** válasza:
Mit érsz el vele, ha kibannolod?
2019. febr. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4: Az, hogy nem lesz a csapatodban, így megnő a győzelmi esélyed, mert úgyis dodgeol a Yasuo main, aki miatt óriási százalékkal megnőne az esélyed a vesztésre, ha a csapattársad lenne. :D
2019. febr. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kreténpali ***** válasza:

#5 + a csapattársad legtöbbet játszott hősét elveszed a legjobb esélyével együtt + felhúzod és trollkodni fog + rontod a maradék 3 morálját is és a figyelmét is megosztod mert a kettőtök veszekedését kell olvasniuk ahelyett, hogy a térképet néznék.

de legalább nem lesz yasuo a csapatodban, hurrá!

2019. febr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!