Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok a lányok, akik dekoltált...

Azok a lányok, akik dekoltált ruhában készült képeket pakolnak ki magukról a facebook-ra, miért sértődnek meg, ha a kommentelők megdicsérik (akár kulturáltan) az ikreket?

Figyelt kérdés

2018. szept. 16. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Mert ők nem olyan lányok :c
2018. szept. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Mert hülyék.
2018. szept. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Mert észre sem vetted a mellé kiírt idézetet, ami a lelke szépségéről árulkodik :(
2018. szept. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Mert a nők nem racionálisak (illetve valószínű azzal van bajuk, hogy ki dicsérte meg őket).
2018. szept. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Adom a 2-est 😂 pláne, hogy ezen idézetek 90%-a olyan, hogy

"minden férfi szemét, eldobnak, kihasználnak, de túlléptem rajtuk"

"ne ítélj a külső alapján, a belső a fontos" (ez még akár igaz is lehetne, csak azt, aki arra élvezkedik, hogy úgy néz ki, mint egy sarki és mások ezt dicsérik...hát nem nevezném egészséges belsővel és értékrenddel rendelkező valakinek)

"Jól csak a szívével lát az ember" (itt épp a mellével, ha nem tévedek)

"Túlvagyok minden bántáson, amit elszenvedtem" (még szerencse, hogy nem az ilyen lányok azok általában, akik lenézik, cikizik, megszólják a többieket...)

"Az álarc mögött más rejtőzik" (abban nem is kételkedem ennyi smink mellett😏)

És persze az angol, esetleg francia nyelvű idézetek naaaagy bölcsességekkel, holott köztudott az illetőről, hogy síkhülye a nyelvekhez, de hát gugli fordító a barátunk ☺

2018. szept. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
*3-ast adom, bocsánat
2018. szept. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Előttem lévők pontosan leírták, igaz vicces, de igaz formában, én sem értem. Nekem ilyen gondom nincs, mivel ha meglátok egy ilyen pakolóst a Facebook-on, egyből letörlöm, nincs erőm végignézni a sok pillangót, sajnos az utcán is látok elég sok ízlésficamú gyöngyszemet, kik persze kirakják a "szép idomaikat". Főleg, ha 200Kg de felveszi a feszülő harisnyaszerű fekete valami nadrágféleséget és látszik a narancsbőre, meg a hája, fel is fordul az ember gyomra, én már csak lefelé merek nézni.
2018. okt. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!