Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem nyerek 3 napja...

Miért nem nyerek 3 napja meccset lol-on?

Figyelt kérdés

Nem hiszem el. Volt múlt héten egy 5 meccses winstreak.

Annyira unom már, hogy nyerek egyhuzamba 4-5 meccset, aztán legalább 25 lose zsinórban. Rankedezni nem is merek, mert minek. Miért nem tudja a játék elosztani a wineket. Mert mikor már 3 napja nem nyerek, akkor ideges vagyok és flamelek. 3 accom kapott már permát csak ezért. Mert a szemét játék nem bírja elosztani a win és lose arányát.



2019. febr. 1. 18:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

A jatek nem tokeletes, sehol sincs tokeletes matchmaking.

Es ezerszer meg ezerszer le lett mar irva hogy menj premade csapattal, vagy tanulj meg vesziteni.

Rankedezni nem is merek

Az ilyen mint te ne is menjen. Ha 3 bann utan se tudod kezelni az idegeid, akkor elobb a fejedben tegyel rendet, es utanna szidd a jatekot...

2019. febr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Mikor minden meccset úgy kapunk ki, hogy legalább 30 killes külömbség van, onnantól nem bennem van a hiba.

Jogosan szidom a játékot. A lol matchmakingje meg nem, hogy nem tökéletes inkább egy szar. Szerintem nincs még egy játék, amiben ilyen retek lenne. Mikor olyan meccset loseolok ami nem az első perctől volt halálra ítélve, akkor nem baj, de mikor a silver3-as fejemre kapok egy diamondos gyökeret szerintem van okom a panaszra. Egyáltalán minek vannak rankok akkor. A rank a tudás szintedet mutatja, szóval hasonló tudású ellenfeleket kéne adnia, vagyis ez lenne az a logika amit a riot games nem vesz figyelembe. Az mmr rendszer hülyeség ahogy van. Alacsony az mmr-d kapsz bronzosakat ellenük nyersz folyamat, oszt kapod a diásokat, aztán meg sose játszol magadszintű ellenfél ellen. Nem lenne baj a lose, ha nem a 10.percben dőlnének el a meccsek. A premadeket meg hagyjuk. Eleget beszélek napközben emberekkel.

2019. febr. 1. 21:23
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
De majd elöre beosztja a játék... ez ilyen vagy nyersz vagy vesztesz, ha nem megy a dolog, mármint az elviselése akkor ne idegesítsd vele magad.
2019. febr. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Beosztja a játék. Ezen hiába vitatkozol. A játék dönti el a meccsek kimenetelének 90%-át. De tegnap nyertem 3 meccset, ma 15 meccset loseoltem egy huzamban. Én csak annyit mondok, hogy b.....sza meg a k-....a anyját a játék.
2019. febr. 3. 21:10
 5/11 anonim ***** válasza:
Oké, beosztja... :D
2019. febr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De most komolyan. Mikor nálunk a legnagyobb gold 2, enemyben meg a legkisebb plat 4 akkor már nem egyenlők az esélyek.
2019. febr. 3. 21:32
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha csak nem találták fel az időgépet, akkor nem lehet előre eldönteni, na most akkor vesztesz x kört.
2019. febr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 kreténpali ***** válasza:

Kedves kérdező!


Nézz utána a Tilt kifejezés lol-on belüli jelentésének. Ezen kívül is sok dolog van, ami befolyásolja az ellenfél és csapattag sorsolást, de ez a legfontosabb ami rövid távon befolyásolja a győzelmi arányt.

2019. febr. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekem most ment el örökre a kedvem ettől a játéktól. Egyszerűen undorító amilyen matchmaking van. Enemy full 4 plat 1 bronzos, mi 2 low gold és 3 silver. Aztán kicsit is jól állok, egyből totális camp van. Kijövök a minionért a turret alól, az enemy jg instant indul a lanem felé. Normál gamen olyan tryharder g....ci enemyket kapok, hogy nem bírom leírni. Lehet 5v5 game, de azért, hogy az enemy laner egy k....va miniont nem bír egyedül elvinni az szánalmas, főleg ha 2 eloval magasabb, mint én. Platban tudjon már egy silveres ellen játszani valaki babysitt nélkül könyörgöm. Aztán veri magát, hogy volt 30 eurója egy accra.
2019. febr. 8. 20:45
 10/11 kreténpali ***** válasza:
38%
git gut
2019. febr. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!