Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kell úgy kitölteni az...

Baróthiking kérdése:

Hogyan kell úgy kitölteni az új Tippmix szelvényt hogy ha megjátszok 7 meccset, és abból csak 3 jön be de úgy is nyerek vele?

Figyelt kérdés

Csak erre nem tudtam rájönni!

Eddig mindig elbuktam az összeset mert nem tudom hogy hogy kell úgy rakni például ha bejön a nyolc meccsböl három akkor már nyerek!!!!.


2017. febr. 1. 11:20
 1/1 Gábor19750102 válasza:
Nem fogsz vele nyerni. Megjátszól 7 meccset és 2x az összes körülbelül akkor nem fogsz nyerni. Hogy megértsed. 7 meccsből 5 db 1.45 szorzós ,de a többi 3 db meccs mondjuk 6 szorzót akkor nyersz. Vagyis mindig nyersz ha 3/7 kombit játszól, de nem haszonnal hanem veszteséggel. Felraksz mondjuk 1000 Ft ot és nyersz 270 Ft akkor ez buktás. Ha minél nagyobb szórzóst találod el akkor van esélyed nyereséggel nyerni.
2017. febr. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!