Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Puzzle képkeretet keresek...

Szim44 kérdése:

Puzzle képkeretet keresek emberi áron tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Egy 1000db os panorama 97x34cm illetve egy 2000db os 100x70 cm hez keresek normális áron keretet azaz 5000ft maximum... talaltam specko puzzlekeret készitős oldalt de persze ott alsohangon 10.000ft.1000db os puzzlehez obiba talaltam 3000ft ert keretet viszont a masik kettőhöz seholsem találok.kérlek segitsetek

#keret #képkeret #puzzlekeret #puzzlekeretezés
2019. febr. 3. 12:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom azóta találtál-e már keretet de megpróbálok segíteni.


Szerintem kapcsos képkeret jobban megéri. Ebből van pont 70x100-as.

[ [link] De panoráma képre nincs keret. Vagyis én nem találtam sehol ami nekem megfelelő lenne árban.Én így a kereteztetést választom. Egy üvegeshez fogok elmenni és ő fogja méretre vágni az üveglapot és készített hozzá keretet is. [Jövöheten fogok menni hozzá és azt mondta, hogy 3000-nél nem lesz több. ] Szerintem nézz körül hátha van a környéken valaki aki foglalkozik ilyennekkel.

Esetleg ha otthon szeretnéd elkészíteni akkor ezt tudom ajánlani. Egy csoportban olvastam hogy több ember készített így keretet és elég sok pozitív visszajelzés volt.

[ [link] ]


Puzzle ragasztót szoktál használni? Állítólag ha össze ragasztod a puzzle-t akkor nem kellene, hogy szét essen és keretezés nélkül is fel lehet helyezi.Én még nem próbáltam ki de,amint elkészül az 500 db-os képem kipróbálom. Azt viszonylag gyorsan újra lehet rakni nem úgy mint egy 1000 darabosat.


Remélem tudtam segíteni.

2019. márc. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!