Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pubg tényleg haldoklik?...

Pubg tényleg haldoklik? Megéri megvenni?

Figyelt kérdés
2019. febr. 3. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem hinném, de ha érdekel, akkor mindent akkor kell megvenni amíg még tart a hype. Ha azt nézed hogy egyszer majd elfogy a játékbázis, akkor egy játékot sem szabadna megvenni, hiszen semmi sem tart örökké, pont ezért kell addig kihasználni a lehetőségét, míg itt van.

Még a statisztikák sem mérvadók, mert hiába volta csúcson 3 millió játékosa is egy időben és az most "csak" 600 ezer körüli, még így is a top3 legnépszerűbb játékban ott van Steamen (aktuális játékosszám alapján).


[link]

2019. febr. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sosem érte meg megvenni, egy ocsmány bugos romhalmaz. Szerintem először próbáld ki az ingyenes Ring of Elysium-ot, hogy egyáltalán fekszik-e neked a Battle Royale stílus. Sokan megvették, mert Dr DisRespect vagy TheVRJani is ezzel játszik, aztán nagyot csalódtak a játékban. Én pl. élek-halok a multiplayer shooterekért, de az összes BR játékban halálra untam magam, hiába áradozik mindenki, hogy mennyire izgalmasak.
2019. febr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

Meg ne vedd!

A Ring of Elysium ingyenes éy még jobb is a különböző közlekedési eszközök miatt.

2019. febr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mégy egy ilyen észlényt. Érthetően le van írva es te " most akkor a Gmail is megszűnik" OMG
2019. febr. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most pedig kijött az Apex Legends is, ami szintén ingyenes és brutálisan jó.
2019. febr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!