Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Assassins Creed-ben mit...

Az Assassins Creed-ben mit kell csinálni? Több lenn

Figyelt kérdés

Tehát nemrég installáltam be az első részét, eddig nem játszottam eggyel sem és mivel nincs hozzá magyarítás, így kicsit nehéz nekem. Tehát azt kell csinálni hogy fel kell menni magasra, aztán szétnézni, és igy kiderül hova kell menni? Mert olyankor csomó ikon lesz a térképen. Meg mikor lehallgatom a beszélgetést a padon, aztán az assassin bureauba kell mennem ahol adnak egy tollat aztán meg kell ölni vkit, belemártani a vérbe a tollat, aztán visszavinni? Meg gyűjteni azokat a zászlókat?

Pls vki írja le egyszerűen hogy mit kell pontosan csinálni és hogy...



2019. febr. 6. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:
86%

Bepötyögöd, hogy YouTube a gugliba, beírod, hogy Assassin's Creed I végigjátszás és megnézed a videókat.

(Ha esetleg ez nem jönne össze, megcsináltam neked: [link] )

2019. febr. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A zászlógyűjtögetés teljesen felesleges, nincs semmi értelme, nem ad semmi jutalmat.


Egyébként nagyjából arról szól a játék, amiket írtál. Felmászol magas pontokra, hogy felfedezd a terepet. Utána miniküldetéseket végzel el, például kihallgatod mások beszélgetését, hogy információkat gyűjts a célszeméllyel kapcsolatosan. Akit aztán, ha elég információt szereztél róla, egy nagyobb volumenű küldetés során megölsz. És ez a ciklus ismétlődik a játékban lényegében végig, a legelejét, illetve a legvégét leszámítva.


Sokan ezért nem is szeretik az első részt, mert nagyon repetitív, mégis minden játékmenetbeli hibája ellenére a hangulata szerintem remek, és hát mégis csak ez volt a sorozat és a stílus első darabja.


Egyébként a sztori megértése szempontjából az nem túl játékosbarát sajnos, hogy a párbeszédekhez nincsenek feliratok. Ezt a későbbi részekben már javították szerencsére. Ettől függetlenül hogy mit kell csinálni éppen, azt azért általában kiírja a játék általában.

2019. febr. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!