Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Lol-ban miért ekkora szar a...

A Lol-ban miért ekkora szar a rank rendszer?

Figyelt kérdés

Olyan emberekkel játszok, hogy az leírhatatlan. Olyanok vannak silverbe,platban és goldban, hogy ahhoz közük sincs.

Miért nem lehet azt, hogy mindenki kezdi a játékot bronz5-ben, aki kijut az kijut, aki nem az meg maradjon ott ahová való. De, hogy olyan platosakat látok, hogy meghal 10szer, nem wardol, ugat arról, hogy szar a csapat, az nem oda való. Az nem egy rossz játéka éppen, hanem alapból ilyen. Meg a riot elkezdhetné bannolgatni az ilyen volt 30 euróm, ezért vettem egy diás accot idiótákat is.



2019. febr. 10. 17:32
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Látom nem ugyanazért játszunk. Én azért jövök fel a játszani, hogy jól érezzem magam. Az, hogy elkenik a platosok a számat szinte mindig az nem tartozik hozzá. Nem azt mondom, hogy a lose az nem fun, de nem mindegy, hogy egy 35 perces meccset buksz el, vagy 15.percben az inhibitort veri az enemy.

Kimondta, hogy én feljebb akarok jutni? Nekem tökéletes lenne a silver is.

2019. febr. 11. 18:11
 12/15 anonim ***** válasza:

Könyörgöm fejezd már be a rinyálást. El lett mondva, normal MMR az teljesen más, ott bedobhat bárkit ellened. Normalért sírni meg az egyik legszánalmasabb dolog.

Rankeden meg nincs az az isten, hogy ténylegesen platos dobna be ellened, legfeljebb olyat, aki valaha évekkel ezelőtt platos volt, most meg silveres. Ha elkenik a szádat az azért van, mert nem tudsz játszani, nem azért, mert platosokat kapsz ki.

Én is kaptam már ki ténylegesen platost normalban, csak én ahelyett, hogy hisztiztem volna odafigyeltem a játékomra és egyből minimálisra csökkent a különbség közöttünk, pedig én soha a büdös életben nem toltam normalt.

Meg, ha azt hiszed a LoL Matchmakingje pocsék, akkor nem játszottál más multis játékkal. Overwatchtól felakasztanád magadat az "ottani normal gamenek" megfelelő játékmódban, az ottani rankedet meg se említem.

2019. febr. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hmm, vajon ez egy ember aki napok ota nyomja a lol-os kérdéseket?
2019. febr. 13. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 kreténpali ***** válasza:
Az élet ilyen. Néha elkenik a szádat, néha neked kell elkenni másét. Ha nem gép előtt nyomnád, hanem kint az udvaron, akkor lennének nagyobbak, aki simán elkenik a szádat, de mégis társaság és lehet tőlük tanulni. Sajnos lolban természetesnek veszik sokan, hogy van ellenfél és van csapattárs és annyit sem tudnak megtenni, hogy 'GG'-t bedobjanak, ha elkenték a szájuk és egy 'GG WP'-t ha szoros volt a meccs.
2019. febr. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 ShadowGanxter válasza:
Platosok nem tudnak játszani. Dia szinten kezdenek el az emberek játszani.
2020. júl. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!