Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Far Cry 5 vagy New Dawn?

Far Cry 5 vagy New Dawn?

Figyelt kérdés

Életem első Far Cry játékát szeretném megvenni, de nem tudok dönteni.

Az 5 már akkor is tetszett mikor kijött, de akkor épp mással játszottam nagyon sokat, úgyhogy nem vettem meg, később pedig más játékok érkeztek és inkább azokkal foglalkoztam.

Decemberben viszont eldöntöttem, hogy beszerzem az 5-öt, de akkor jött a hír, hogy februárban jön a New Dawn és gondoltam megvárom.

Ahogy a kritikákat néztem az 5höz képest összesítve majdnem egy egész ponttal rosszabb értékelést kapott (a 10ből) a New Dawn és nekem annyira a környezet kinézete sem tetszik. De nyilván fejlődött az előző részekhez képest és az alap felállásból kiindulva feltételezem, hogy sok újdonság van benne.

Jelenleg az 5 felé húzok, de ti melyiket ajánlanátok?



2019. febr. 16. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenki a far cry 3 isteníti, nyilván én is, azzal érdemes kezdeni, az volt idáig a legjobban eltalált rész, a többi új már koppintás, de még érdemes a primal játszani, jó szórakozást!
2019. febr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
Far Cry 3 = A FAR CRY
2019. febr. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de nem az volt a kérdés, hogy melyik Far Cry játék a legjobb.

Tudom, hogy a többség a 3mat tartja magasan a legjobbnak, de nekem van egy olyan rossz szokásom, hogy számomra a grafika a legfontosabb egy játékban. Tudom ez olyan mint a könyvet a borítójáról szituáció, de ez van, nem tehetek róla, de nem tudok igazán élvezni egy játékot 3 évesnél régebbi grafikával. Az pedig egyértelmű, hogy mind a New Dawnnak, mind a Far Cry 5nek jóval szebb grafikája van, mint a 3nak.


Szóval felteszem mégegyszer a kérdést: Melyik játékkal érdemes inkább kezdeni az ismerkedést a Far Cry szériával a Far Cry 5 és a New Dawn közül?

2019. febr. 16. 13:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Far Cry 5, mivel a New Dawn az a FC5 folytatása.
2019. febr. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Itt a válasz kérdező:


Nyugodtan vedd meg az ötödik részt, mivel a játék a harmadik rész óta mechanikailag semmit, azaz semmit sem változott. Ugyanazt csinálod az összes részben, egyedül a körítés változik; más sztori, más környezet, kicsit más fegyverek.

Néha még a környezet sem változik epizódonként, a FC4 és a Primal ugyanazon a szigeten játszódik, de a FC5 és a New Dawn is egy helyszínt használ.


A New Dawn-ba ugyan belecsempésztek egy kis szintlépős rpg rendszert, ami nem kellet a kutyának se, nem is áll jól neki.

2019. febr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!