Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A yugioh jàtékba minek tesznek...

A yugioh jàtékba minek tesznek olyan kàrtyàkat melyek teljesen tönkreteszik a jàték élményt?

Figyelt kérdés
Annyira erös lapokat amikkel szinte azonnal nyer az illetö. Pl olyan varàzslapok amik mindent megsemmisit az ellenfélnek de folyamatosan. Vagy olyan erös szörnyek amikkel szintén azonnal nyer mert az a képessége hogy kisöpri az én szörnyeimet és meg utánna meg is tàmadja a pontjaim. Meg kihozza a tarsait. Mi ertelme?? Yugioh duel linkset toltottem le eleinte szerettem de mar szr lett amiota mindenki ilyen kartyakat hasznal. Elveszi a jatek elmenyt nem errol szol a yugioh. Hanem arrol hogy az eszedel gyozod le az ellenfelet. Itt most egtebkent nem exodiara gondolok meg a filmben is elobukkano eros lapokra.ezek amik a jatekbsn vannak meg a filmben sem voltak benne. Ezek a nagyon eros lapok.

2019. febr. 16. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az eszedet kell használni arra, hogy ezt kitaláld kivédeni.
2019. febr. 17. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Àtlagos lapokkal ez nem igen lehetséges. Foleg úgy hogy ha sikerül is megsemmisiteni az utokartyajat visszajon neki. Illetve van még a paklijàban még több csak ilyenek meg hasonlok. Ez mar nem is yugioh. Ilyen meg a filmben sem volt.
2019. febr. 17. 08:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Yugiohn ki vagy akadva, akkor mi lenne veled a PCs Pokemon TCG játékban? Ott konkrétan az volt, hogy az erősebb pokekből volt különleges kiadás, amihez nem kellett evolveálni, simán letudtad rakni nagyon olcsón. Ott meg már tényleg az volt, hogy dodgeolnod is fölösleges volt a meccsből, mert olyan hamar legyőzött velük.
2019. febr. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pokemon go-t ismerem csak, de azt letoroltem mert en biztos nem jarkalok azert hogy pokemonokat fogjak. Ki hackalni meg nem sikerult a jatekot. Semmi jo jatek nincs erre az androidra. Gta san andreas se jo mert nem csinaltak meg hogy jol fusson a legujabb mobilokon ezert mindenkinek szarakszik.
2019. febr. 17. 13:07
 5/5 Gibbon28 válasza:
Attól függ milyen lapokat használ de szinte minden ellen jó a negate. És hogy miért adja ki ezeket a konami? Hát Money Money Money
2022. jan. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!