Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri megvenni a DOOM BFG...

Megéri megvenni a DOOM BFG Edition-t PS3-ra?

Figyelt kérdés
A DOOM 2016-os részével játszottam eddig egyedül PS4-en. A DOOM 3 meg amolyan kultusz játék, ami nekem kimaradt eddig. Viszont olvastam pár hasonló kérdést, és ott azt írták, hogy ugyanaz a 2 játék lényegében. Nektek mi a véleményetek?

2019. febr. 17. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Ez csak a személyes véleményem, de a Doom 3 BFG Editionja olyan mint a 2006-os Doomnak valami gyengébb verziója. Lineárisabb, lassabb, monotonabb, átlagosabb. Ha nagyon tetszett a 2006-os DOOM, szerintem a 3. epizód BFG Editionja is be fog egyébként jönni, én is végigtoltam mind a kettőt.
2019. febr. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2016-os Doomnak'
2019. febr. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Igen. Egyfajta valogatas. Doom doom 2 es doom 3 plusz kiegeszitoje is rajta van . Az egyik legjobb konzolos port a doom es doom 2 bol.

En pl keresem, csak 360 ra.

2019. febr. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%
A sorozat leggyengébb része, nem nevezném kultjátéknak.
2019. febr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!