Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a különbség a Ninja Gaiden...

Mi a különbség a Ninja Gaiden Sigma 1 és 2 között?!

Figyelt kérdés
Úgy értem ez vajon két különböző történet?! Csak mert olvastam olyat, hogy a Ninja Gaiden Sigma csak a legelső Ninja Gaiden játék kiegészítője. Na és akkor a Ninja Gaiden Sigma 2 meg a kiegészítő kiegészítője vagy mi?!

2019. febr. 19. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:

a Ninja Gaiden egy Xbox játék volt, annak volt egy bővített kiadása a Ninja Gaiden Black

a Ninja Gaiden Sigma 1 az tulajdonképpen nem más mint a Ninja Gaiden Black, DE PS3-ra portolva

a Ninja Gaiden 2 ehhez hasonlóan az eredetileg kizárólag Xbox 360-ra megjelent Ninja Gaiden II portja PS3-ra

2019. febr. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*a Ninja Gaiden Sigma 2 ehhez hasonlóan az eredetileg kizárólag Xbox 360-ra megjelent Ninja Gaiden II portja PS3-ra
2019. febr. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Meglepő.

Sok logikát nem fedezek fel benne...


Miért nem adják ki eredetileg is Playstationra?!

Nem többen vennék meg azt a megjelenés pillanatában?!


Vajon mennyi a különbség tartalom tekintetében a Ninja Gaiden és a Ninja Gaiden Black között?!

2019. febr. 19. 16:39
 4/6 anonim ***** válasza:

mikor a Ninja Gaiden 2004-ben megjelent még nem volt PS3 (2006-ban jött ki a konzol)

és eredetileg volt egy üzleti megállapodás a Microsofttal ha jól emlékszem azért volt a NG és a NG2 Xbox-exkluzív

a Ninja Gaiden Sigma ha jól tudom ugyanaz mint a Ninja Gaiden Black

a Sigma 2 az a Ninja Gaiden 2-höz képest rendelkezik extra tartalommal pl. co-op küldetések

2019. febr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, bárki is vagy. :)
2019. febr. 19. 17:42
 6/6 anonim ***** válasza:
nincs mit, örülök hogy segíthettem
2019. febr. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!