Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit csináljak ha kocka vagyok?

Mit csináljak ha kocka vagyok?

Figyelt kérdés
Eleinte csak napi 30 perceket játszottam és mostanra már napi 3 órát péntekenként pedig már 8 órár jástzok. Ez egyáltalán nem fog így menni. Szerencsére még a tanulást nem kesztem elhanyagolni de ez akkor sem jó. Segítsetek! Hogy lehet fokozatosan leszokni a gépről, és visszatérni a napi fél vagy egy órára?

2019. febr. 23. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben vagyok. Én szerintem, ha ez köt le, ezt élvezed, ne hagyj fel vele. Ez nem valami drog (bár sokan ehhez hasonlítják), hogy le kelljen róla szokni. De ha mértéket szeretnél tartani, tűzz ki egy célt (pl.: pár kiló leadása, jobb jövő felépítése), mozogj egy kicsit, legalább is az én esetemben a túlsúllyal van gond.

Ha hasonló cipőben jársz, akkor próbálj ki pàr sportot, hátha tetszik valamelyik.

Én kockulás helyett egy délutánt haverokkal eltöltök mozizással hétvégenként, szerintem ez egy jó kezdés.

2019. febr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi
2019. febr. 24. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!