Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Overwatch csak engem tudott...

Overwatch csak engem tudott ennyire beszippantani?

Figyelt kérdés
PS Store-ban volt leárazás és ez a játék is 10k alatt volt. Sok videót néztem már róla, utánaolvastam stb. aztán úgy voltam vele, hogy na jó, megveszem. Egyáltalán nem bántam meg. Több, mint két hete van meg és már 32-es szintű vagyok, sikerült párszor potg is lenni és ez is adott egy kis pozitív löketet, hogy azért csak nem vagyok annyira béna, mint amilyennek hiszem magam. (főleg, hogy lány vagyok és na, a fiúk általában ügyesebbek) Ti hogy vagytok ezzel a játékkal? Ha úgy van szívesen játszanék másokkal:D

2019. febr. 27. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
29%

Egy percre se fogott meg, sot mas battle royale sem. Meg ingyen se.

Cserebe van mas jatek amit 9 evet toltam... Nem wow.

2019. febr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Annyira engem sem fogott meg, szerintem oylan 10 max 15 órám lehet benne.
2019. febr. 28. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első: mi az a játék?

9 év nem kis idő.

2019. febr. 28. 08:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Aion.

Mellette meg 6-ik éve War thunder.

2019. febr. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más játék tetszik, nekem pl több mint fél éve megvan, még fel se telepítettem, de vannak olyan játékok amiben 2-3 ezer órám is van, ízlés kérdése.
2019. febr. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%
Engem eleinte nagyon beszippantott és szerettem, de ahogy haladt előre a játék életciklusa, egyre unalmasabbá vált az egész. Már alig vannak új játékmódok, az eventekkor csak bedobják a 2 évvel ezelőttit harmadjára, meg adnak pár skint, amit vagy megkapsz, vagy nem, teljesen random. Az új karakterek balanszproblémáiról már nem is beszélek, egyszerűen sz'''r játszani pár új karakter ellen, még akkor is ha f'''ssá nerfelték őket, de nem bírnak velük mit kezdeni, mert egyszerűen maga a dizájnjuk nem illik bele a játékba.
2019. febr. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
24%

Egy idő után haverokkal élvezetes csak, ha nem ázsiai országban vagy az USAban játszol. Mi a probléma? Európában például hiába vagy jó játékos, 0,1% esélyed lesz bármilyen komoly karriert befutni. Esport nem nagyon van belőle Európában, mivel tojik erre a régióra a Blizz, ami miatt nagyobb esportoló sincs, aki streamelne és népszerűsítené a játékot. Random srác meg hiába streamel, a kutya se nézi.

Egy idő után meg az eventek hamar unalomba fulladnak. A mostani kínai újéves event alatt nem is nagyon játszottam.

Eleinte még tart az újdonság varázsa, de utána legfeljebb haverokkal éri meg tolni. Mondom ezt úgy, hogy legalább 2 éve játszok és imádom a játékot.

2019. febr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!