Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Witcher 1 Enhanced Edition -...

ByRoT kérdése:

Witcher 1 Enhanced Edition - Rise of the White Wolf MOD intro fekete képernyő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Felfedeztem a neten, hogy a Witcher első részéhez van egy MOD Rise of the White Wolf néven. Kedvet is kaptam hozzá, leszedtem a nexus modról a modot, feltelepítettem. és működik is, de az első intro előtti cutscene-ek, pl: Atari, Bioware, VD project Red videók laggolnak, az intro pedig fekete képrenyőt ad csak, és nem látszik a kép, a hang megy alatta és felirat is van. Mintha valami baja lenne a videó lejátszásnak a játékban, netalántán a felbontás miatt? Lejjebb vettem kipróbáltam sok mindent de eddig semmi... A játékot letöltöttem anno ezer éve, úgy van meg csak, ez beleszólhat?

Ha valaki játszott a moddal és ismerős neki a probléma, vagy tudna megoldást az ne tartsa magába, előre is köszi! :) Attól félek amúgy, hogy ha az introt nem játssza le, akkor a játék közbeni összes cutscene ilyen lesz, az meg a végigjátszás szempontjából nem éppen a legjobb.


2019. márc. 2. 17:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem az lehet a baj, hogy rég töltötted le azóta lehet jött patch az alapjátékhoz és a MOD már csak azt támogatja.
2019. márc. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!