Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Létezik elnöki játék?

KoRn III kérdése:

Létezik elnöki játék?

Figyelt kérdés
Az jutott eszembe, hogy szívesen kipróbálnék egy játékot, amelyben országot kell irányítani. Létezik ilyen? Nem olyat keresek, mint például a civilization V, hanem amiben a szó szoros értelemben vett kormányzás lenne a feladat benne. Ha tudtok ilyet várom válaszaitokat!

2019. márc. 8. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Telóra vannak pl.USA vagy Russia simulator.Vagy más fajtára gondoltal?
2019. márc. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rulers of nations, victoria 2, Hearts of Iron 4
2019. márc. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Democracy 3. Ez egy demokrácia szimulátor ahol különböző csoportok pl nyugdíjasok, környezetvédők, liberálisok stb igényeit kell kielégíteni, közben törvényeket hozni/módosítani pl bevezetni a melegházasságot vagy az arcfelisnerő kamerákat, ügyelni arra hogy nőjjön a GDP stb
2019. márc. 9. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tropico-sorozat, ott is az országot kell fenntartani a gazdasági-politikai-társadalmi helyzet figyelembevételével és az igények teljesítésével. A feladatokat a térképre elhelyezett kiszolgáló egységekkel végzed el (ha hajléktalanok vannak házat építesz, ha kevés a munkahely akkor azokat, a jobb minőségű munkákhoz iskolákat, stb.).

https://www.youtube.com/watch?v=XWsP0Bt7Ixo


Jóval tevékenyebb, mint a democracy 3, én abban semmi mást nem láttam, csak a kapcsolati háló értékeit oda-vissza állítgatni egy csúszkával, majd egyik hatásait a másikhoz mérve módosítgatni.

2019. márc. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy tevékenyebb mert egy vicceskeeő rts-ről van szó. Nekem az nem tetszik azokban a játékokban hogy már a Tropico 3 óta semmit sem változik a játék. Settlersről vehetnének példát
2019. márc. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem. Annót akartam irni. Settlers is halott
2019. márc. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!