Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha steamen megveszek egy...

Ha steamen megveszek egy Ubisoft játékot, akkor az uplay fiókomba is jelen lesz?

Figyelt kérdés

Mert ugye azt olvastam hogy a steam elindítja az uplayt és úgy indul el a játék. Igazából a lényeg az akar lenni, hogy tudom keverni a steamen és uplayen vett játékokat?

Mármint pl ha steamen van meg az alapjáték pl ac origins, és uplay-en le van árazva a kiegészítője és megveszem, akkor az úgy működni fog? esetleg hozzá kerül a steam fiókhoz is?



2019. márc. 10. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha Steamen veszel Ubisoft játékot, akkor az az Uplay fiókodban is jelen lesz. Keverni nem tudod a két kliens játékait, Steames alapjátékhoz Steames DLC kell, Uplayes alapjátékhoz pedig Uplayes.
2019. márc. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ha megveszem steamen és akkor benne lesz az uplay-es fiókba is, akkor utána uplayen vett DLC miért nem jó?..
2019. márc. 10. 19:28
 3/4 A kérdező kommentje:
És esetleg az ubisoft store-ba vásárolt digitális kulcsot nem lehet steambe aktiválni?? (ott olcsóbb, akciós)
2019. márc. 10. 19:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert így lett kitalálva, mint ahogy írtam nem keverhetőek. Külön kezeli az Uplay a Steames példányokat, hiába rakja be Uplaybe, Steam nélkül nem tudod indítani, ha pedig Steamen nincs meg a DLC, akkor értelemszerűen nem fogja Uplayen se hozzácsatolni.
2019. márc. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!