Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Car Mechanic 2015 Performanc...

A Car Mechanic 2015 Performance nevű játékban miért lesz nulla pénzem az első vásárlás után?

Figyelt kérdés

Kezdésnek van 2000 dollár, majd az első vásárlásnál (pl veszek egy 45 dolláros alkatrészt) az xp és a pénz is nullázódik. Neten nem találtam semmi hasznos infót ez ügyben...

A válaszokat előre is köszi!

(a játék megvan eredetiben amit még valamelyik PCGURU-ból kaptam, de a performance nincs benne, így pont a lényeg a tuning maradt ki a játékból, ezt próbáltam orvosolni egy ncore-ról leszedett full játék+dlc vel, ami krack után elindul, még az eredeti játékon elkezdett mentésem is megmaradt, de állandóan nullázódik a kredit+xp, így értelemszerűen élvezhetetlen a játék...)



2019. márc. 15. 18:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyértelmű: hibás a crack.
2019. márc. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!